bugün

sow'un avantajının şu an çok fit ve faydalı olmasıdır. durun lan drogba ne verecek? adamlar oynamadan drogba demişler.
cm olarak mı? cevap vermek gerekiyor diye soru sorulması gereken mukayesedir.
valla topa vuruş, teknik, hız gibi konularda çok fark yok aralarında. hatta sow un tekniğinin daha iyi olduğunu düşünüyorum ancak drogba da öküz gibi herif. yıkılmıyor, tutulmuyor, fena da frikik kullanmıyor. bilemedim şimdi.
kuzguna yavrusu şahin görünür tadında bir kıyaslama. kuzgun kim anladınız siz onu *
aynı cümlenin içinde anılması bile saçma olan iki topçu. drogba 40 yaşında olsa bile 10 yıl önce değil, daha henüz geçen yıl kulbune dunyanın en büyük kupasını kazandırdı.
Drogba son şampiyonlar ligi şampiyonu takımın yıldız futbolcusudur. Kıyaslama yapmayı bırakın üzerinde tartışmak bile Drogba'ya saygısızlıktır.
sow 20 metre ofsayta yakalanırken geçen sene drogba tek başına chelsea'yi şampiyonlar ligi şampiyonu yaptı lan. yetenek olarak değil biraz da mental olarak kıyaslanırsa drogba'nın oyun zekası birinci sınıftır. sow ingiltere liginde en fazla 15 dakika oynayabilir bir maçta. semih kaya karşısında bile çaresiz kalan bir adam.
dider drogba daha kariyerli ve kaliteli ama çok yaşlı ama bu kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmez.
drogba' nın kariyeri asla sow kadar düşmemiştir ve düşmeyecektir çünkü o şikesi mahkemece onaylanan takımın çubuklu formasını giymeyecektir.
drogba' nın kazanacagı versustur.
beşiktaşlıyım.
götümle gülüyorum.
sow'un, sikip atacağı versus.
transfer edecek olsam musa'yı alırım.
bir galatasaray taraftarı olarak, fenerbahçe deki futbolculardan galatasaray da oynamasını istediğim ve büyük hayranı olduğum moussa sow ve en az onun kadar beğendiğim drogba nın karşılaşması. aynı bokun mavisi ama genç olan daha makbuldür tabi. vizyon açısından drogba tabi ki.
gereksiz bir karşılaştırmadır. zira 6 ay önce şampiyonlar ligi kupasını kaldırmış bir futbolcu ile türkiye kupasını kaldırmış bir futbolcunun abes karşılaştırmasıdır.
bir fenerli olarak drogba'ya hakaret dediğim karşılaştırma. moussa sow, hiç drogba gibi kaleye ateş edebilir mi?, ya da gerilmeden frikik kullanabilir mi?. millet penaltı kullanırken geriliyor.cık cık cık.
Drogba , Sow un çocukluk kahramanıdır , idolüdür.
galibi derbide belli olacak versus.
sow'un drogba'nın ayaklarının altını öperek şeref kazanacağı versus.

sow kim lan? adam kronik sakat. yine sakatlanmış zaten ahahah.
fenerbahçelilerin yaptığı karşılaştırmadır. drogba'nın birinci ağızdan yaptığı açıklamalar fenerbahçenin onu kadar çok istediğini deşifre etmiştir. ama bu tür olağanüstü transferlerde vizyon önemlidir ve fenerbahçe bu transferde umduğunu bulamamıştır. ki bulamayınca da 'keni uzanamadığı ciğere mundar der' sözünü bizlere hatırlatmıştır.
musa sow'un sikerteceği karşılaştırma. neden mi? eşeğin zikinden dolayı çünkü. hele bir düşünün sow'un her pozisyona rövaşata atabilmesini, adam geçerken ki şık hareketlerini, kaleye her noktadan iyi vuruşlar çıkartmasını, yüzündeki sempatikliği, gol attıktan sonra secdeye gitmesi (tabi bu durum benim zikimde olmaz, olanlar için yazıyorum), tabi drogba'nın ölüsü bile yeter ama bir sow edemez. sow tarif edilemez.
Karşılaştırmanın yapılabilmesi için önce moussa sow'un drogba yaşında olması lazım. sonracığıma bi premier ligde oynaması lazım falan da falan. bu alex ile xavi'yi iniesta'yı kıyaslamak gibi bir şey. Ha ne olur drogba futbolu bırakır , sonra sow'da bırakır o zaman ikisinin kariyerine bakılır bunlar nerelerde oynamış ne kazanmış ne etmiş. Sow'un daha çok ekmek yemesi lazım o yüzden. Haydin selametle.
eger sow basarinin cezasiz kalmadigi bir ulkede top oynamasaydi, drogba'dan daha iyi bile olabilirdi hatta efsane bile olabilirdi.
volkanın casillas'tan daha iyi olduğunu da idda edebilecek karşılaştırmadır.
Drogba isimli kariyerli mukemmel bir futbolcudur fakat objektif olalim sowun takima yaptigi katkiyi drogba filan yapamaz.