bugün

(bkz: beşiktaş a stat müjdesi)
(bkz: vay anam vay neler dönmüş serhat ya)
ihtimal dışı olduğu için bi an münir özkul mu öldü acaba diye düşünmeme yol açmıştır.
hdp istifa edemez demiş, ondan etmiş.

(bkz: hdp ne derse tersini yaparım)
(bkz: cem uzan a hapis şoku)
(bkz: eto bitmiş)
çoğu kişinin istediği olay. devlet bahçeli yakışmıyor oraya. artık kalkmalı o koltuktan. hiçbir işe yaramıyor, siyaset yapamıyor.
teröristlerin , hainlerin , kürtlerin , milliyetçilikten ziyade türkeş'çi olanların ve hırsızların sabırsızlıkla beklediği hadise

bahçeli ölür yine de o koltuktan inmez , mhp seçmeni de inmesini istemiyor zaten şu 2 aylık süreçte yaptığı icraatlardan sonra

herkes bu adam kadar delikanlı olabilse bu ülkede sorun kalmaz.
Siyaseti mahalle karısı gibi ağız dalaşına girmek sanan cahil, kapasitesiz, götü boklu veletlerin siyaset yapamamakla suçladığı, pkk ve işbirlikçi partilerin karşısında tek adam gibi duran, ülkenin şu ana kadar bin parçaya bölünmemesinin yegane sebebi olan siyasetçi hakkında hicbir zaman duymak istemedigimiz bir haber.
büyük bir iştahla beklenen haber.

18 yıldır bir arpa boyu ilerleyememiş adamdan kahramanmış gibi bahsediyorsunuz. ne yaptı mhp'de? neyi başardı? anca eleştireni partiden ihraç etsin, ona buna çıkışsın. icraat desen yok, yeni bir çehre desen ne gezer. aynı tas aynı hamam.
valla sanırım hdp li olsam hiç istemezdim istifa etmesini. hdp'nin mecliste olmasının nedenlerinden biri akp ise diğeri bahçeli. chp zaten...
türk milliyetçilerinin başında görmek istemiyoruz bu adamı ! koca mhp yi bitirdi bu yeteneksiz adam ! on bin yıllık bir milletin ve bin yılları aşan türk milliyetçiliği ideolojisinin lideri olamaz bu ayakta uyuyan, kırk yaparcı akp destekçisi ! bize mustafa kemal gibi başbuğ gerek !
sol frame'de görünce, allah ne verdiyse tıkladığım durumdur.

(bkz: bir an için heyecanlandın itiraf et).
mhp'de birçok kişinin beklediği durum.

gel gelelim bahçeli böyle düşünmüyor.

o ne düşünüyor, ya da düşünme kabiliyeti var mı şu sıralar o da tartışılır.
kötü giden takımın teknik direktörü değiştirip çıkışa geçmesi gelenektir. bahçeli'nin yarım model üstü olsa bile ciddi bir çıkış yaşatacaktır.
mhp'yi coşturur bu olay. bir de yerine adam gibi biri gelse tadından yenmez.
ne denirse densin ben bu adamı mhpnin başında görmek istemiyorum. evet dik duruş göstermiş olabilir, fakat mhp nin bahçeli ile en fazla alacağı oy %18 civarıdır. sırf bahçeli yüzünden mhp ye vermeyen arkadaşlarım var ve haklılar da. bahçelinin iktidarda olduğu durumu hayal etmeye çalışıyorum ve birden gülme geliyor. mhp nin geleceği için 1 kasım seçimlerinden sonra istifa etmelidir.
ulkuculerin basina gelecek en guzel seydir.

hele bir de yerine genc ve dinamik biri gelirse super olur.
Tabanını yok sayan bir siyasetçinin(!) yapacağı en hayırlı harekettir.
yapmayın beyler daha sadece 13 seçim kaybetti bir şans daha verin.
Parti binasına saat 11 gibi gelip saat 15 e kadar matematiğe dayalı bilmece bulmaca çözdükten sonra parti binasından ayrılıp istirahate çekilen birinin istifasıdır. Bahçeli döneminde ülkücü hareketin kötü imajı biraz düzelmiştir. Siyah ayakkabı içine beyaz çorap giyen, ülkücü bıyığı bırakıp etrafta mafyacılık oynayanlar azalmıştır. Olumlu katkısı bu kadardır bahçelinin ülkücü harekete. Ama hatalarını saymaya kalksak sayfalar yetmez. O mhp başkanı olduğu sürece oy vermeyecek ben de dahil nice insanlar tanıyorum. Git artık bahçeli.
görsel
Hemen gerçekleşmesini istediğim şey. Devlet Bahçeli istifa etmeli yerine daha adam akıllı bir siyasetçi gelmeli. Devlet Bahçeli trip ata ata nereye kadar gideceğini zannediyor
Yıllardır ak partiye her alanda seçim kaybettiği yetmedi sanırım. Bu kadar yenilgide insan istifa eder ki başkası gelsin rekabet oluştursun, öte yandan sürekli bir hayır diyip arka plana atma sahnesi var.. Devlet Bahçeli yüzünden mhp sürekli arka planda kalmaya başladı yakında muhalefet bile olamayacaklar. Çok ince çizgideler şuan
görsel

kalsın, kalsın iyidir. ırkçı zihniyetlerin hepsi başarısız olmaya mahkümdür.