bugün

2009 sayısından 40 üretmek gibi önemli işleri olduğundan fırsat bulamamıştır .
(#6768002)
edit: şarkının adından ziyade içeriğini okursanız anlarsınız. Ayrıca şuna da belirtmemde yarar görüyorum; ben bahçeli'nin ne de ahmet şafak'ın destekçisi, hayranı, sempatizanı ve sairesi değilim. sadece alakalıdır diye düşünüp yazdım. şimdi beni bu açıklamama rağmen yanlış anlayanlara da bir bkz var elimde.

(bkz: artiz mi ne artizi artiz ne arar la bazarda)
(bkz: yaran videolar)
aseksüel, otoseksüel ya da homoseksüel olmasına delalettir.
bir arkadaşımla * aramızdaki tartışma konusudur. kendisi bahçeli'nin evli olduğunu iddia etmiş, hatta eşini de hiç bir medya kuruluşuna göstermediğini savunmuştur. ben ise tüm vakurluğumla bu savına karşı çıkarak beyefendinin detaylı biyografisini bulmuş ve dakikalar sonra kendisine kapak hareketini yapmışımdır. bahsi geçen kapak hareketi sol elin yumruk şeklinde sıkılarak sağ elin üzerine şaplatılmasıyla meydana gelmektedir. bu sayede devlet bahçeli de hayatımda ilk kez bir işe yaramıştır, ülkücülükten zerre hazzetmememe karşın kendisine saygılarımı sunarım.
evliliği, 'hacışakire veda' olayına indirgeyen bünyenin cinliği. dört karı da 'çok erkek' yapar bunları.
elizabeth'e çok iş düştüğünün göstergesi.
(bkz: ülkücü kızlar)
(bkz: asena)
--spoiler--
bence; devlet, bahçeli'yi bilerek evlendirmiyor.
--spoiler--
Cunku onun tek sevdasi davasidir.
darbe yıllarında yapılan işkencelerde erkekliğini kaybetmesinin sonucu bir olaydır.
kendisi gibi matematik yeteneği olan birisini bulamadığındandır.
kasetinin bile çıkmaması ilginçdir.
çocukları "devlet, bize bakmıyor" demesin diye olabilir.