bugün

Toplam ders saatinin %30'undan fazlasına katılmayan öğrencinin başına gelecek olandır.
Bünyede Küçük bir amın varlığına delalet eylemdir. Uçak hangarı yoksunlugudur.
Artık 10 günü doldurmaktır. Yeni uygulamaları gördükçe hem üzülüyor hem de iyi ki mezun olmuşuz diyor insan.
Başka türküsü düşünülemez.
60 ile geçilen bir okulda 59 küsür ile kalmaktan iyi olandır.
rapor almaya bile mecali olmayan uykulu insandır. okulu özelse eyvah eyvah gitti paralar.
Bugün aldığım haberdir. ''ingizceden kaldın kanka, kanka ingilizceden kaldın, kaldın kanka ingilizceden'' hay kankanızı zikem, tamam kaldım. Nası yapacağım bilmiyorum hocayla konuşsam affeder mi aceba.
Asla affedilmesin dedigim olay.
Ohh biz uykumuzu bölelim arkadaşlarla gezmelerden olalım sevgilimizle gezmeyelim - yani sevgilim yok ama olsaydı ühohühühhoo - sen yan gel yat gez toz sonra hoca seni affetsin diye dilen. inşallah affetmez.
Bu sene basima gelen sey. Napcam diye kara kara dusunuyorum bi akil ver sozluk.
Ulan belki ailevi sorunlarımız vardı, belki gidemedim çalışmak zorundaydım ne vicdansız yazarlar varmış be.
Saçma bir nedenden dolayı uplanan başlıktır. Sorununun devamsızlıkla ne alakası var anlamadım dedirtir.
yerinize imza atacak dostlarınız olduğu sürece başınıza gelmeyecek durumdur.
bu sisteme en takdir edilesi tepki koyma biçimidir. ne bağıra çağıra eylemler, ne başkasının derse girme hakkını çalarak dersi işgal etme... hiçbiri bu eylemin asilliğine ulaşamaz. yapanlara da hep gıpta etmişimdir.
9.5ta birakip kil payi kurtardigim durumdur.
iki kez başardığım eylemdir.
Geçen sene okul 3 gün daha olsa olacaktı. 30 bilmem kaç gün izinli 9 falan da özürsüzdü. Okul tarafından genellikle silinir, velin geldiği takdirde.
her dönem mutlaka 2 ve/veya 3 ders ile gerçekleştirdiğim eylem. alt sınıflarla derse girince pişmanlık yaşatır.
Sınırları zorladığım halde başaramadığım olaydır.
biricik teacherlerim..
Dersin hocasına ' Sen beni bırakamazsın ben kendim kalırım' deme şeklidir
Üniversite 1 sınıfta 8 dersin 6 sından sınırı aştığımı farketmemle birlikte sonucunu korkuyla beklediğim hadise. Haftaya finaller başlıyor. Acaba sınava girebiliyor muyum. ilk dönem devamsızlığı aşınca ikinci dönem dersleri alabiliyor muyum gibi sorularla boğuşuyorum. Bilgisi olanlar mesaj kutuma bir tık uzaktasınız.
acınası bir durumdur.evet.
15 saatlik devamsızlık hakkı bulunan üniversitelere başınıza gelmesi olası durumdur. bu sene kaldım. hem de daha birinci sınıftayım. acelemiz yok sonuçta okulu bitirmek için.
Üniversitenin ikinci senesinin ikinci döneminde başıma geldi geçen sene. insan kendini bir tuhaf hissediyor amk.
iğrenç bir his evet.
üniversitedeyken en sevdiğim aktiviteydi. hunharca devamsızlıktan kaldım bir yığın dersten. sonra bişeler oldu, okul bitti, diploma falan verdiler. onu nasıl yaptım ben de bilmiyorum.