bugün

bir kız arkadaşımla miting olan meydandan geçmek zorunda kalmıştık. etrafı dolaşmak yerine polis kontrolünden geçmeyi tercih ettik. beni aradılar geçtim. arkadaşım peşimden geldi onu kadın polis arayacaktı. polis kızı süzdü sonra elle arama yapıp göğüslerine dokundu. sütyenin destekli mi diye sordu. bizim kız güldü. hayır dedi. polis de maşallah der gibi bakış attı geçtik. bida ne zaman buluşsak hep gözüm istemsiz göğüslerine kaydı kızın. sonra dayanamayıp bende sormuştum bigün.
sözlükte kimlerin taktığının an itibariyle anlaşıldığı sütyendir. yazın yazın biz de fikir ediniyoruz ne güzel.
kullanmıyorum.
memelerinde füze varmış gibi...
Yeterince siki tutmadiginda ve kopcasi koptugu zaman, sahibi tarafindan teselli edilen ve moral asilanan sutyendir.
Kandırdım nazlı yari çılgın desteklerle.
olmayanı var olduğunu gösterme ürünüdür.

(bkz: kaşık aslında yok)
bildiğin dolandırıcılıktır, suç sayılmalı. satışı, ithalatı ve üretimi durdurulmalı.
nitelikli dolandırıcılık.
(bkz: dişarıda 105 evde 75)
silikon paralarını siz vereceksiniz bu da yasaklansın. ne emmeye ne gömmeye kaaaarşim.
benim için destekli desteksiz fark etmez içinde ki meme ise sorun yoktur. meme ölçüsüne laf etmeden önce sen önce bamyanı beğendir dediğim başlıktır.
Erkek düşmanıdır. Mahkemeye vermek lazım bunu kullananı. Evet.
kullanmıyorum.
aferin kullanma tabi, doğallık en güzeli.
Dünyanın en rahatsız verici sütyeni.
Kolunuz degdigi zaman sanki başkasının göğsüne değmiş gibi hissediyosunuz. Ve gogsunuz ulaşmak istediginiz yere sizden önce gidiyo.

Kesinlikle hiç rahat değil küçük memeli kızlar buna Tapar o ayrı tabi.
Bi kere daha anladım bana göre değilmiş.
Hiç Desteklemediğim sütyen tipidir.
Biz padlucan goyuyor miyuk? Diyenler gelmeden diyeceğim de harbiden ayıptır ya. Yapmayın guzum şöyle şeyler. Evet
500 entry girilmiş, temiz 450 tanesi erkek yazarlar tarafında. Sevmiyorsan giyme kardeşim.
sütyeni çıkartırsın, bir de bakmışsın ki "kızım senin mahmuttan farkın yokmuş".
Nereden görsem tanırım. Bunu kullananlar sayesinde prof olduk hıamınaa!

Ne çok memesiz varmış ulan çevremde. Aydınlandım bunlar sayesinde.
Dışarıdan hoş ama tanıdıkça içinin boş olduğunu gördüğünüz adamın sizde yarattığı etkiyi bizde yaratan sütyendir bu kızlar. Ama sanmayın ki hayallerimiz kırılınca da kalırız. Hayal kırıklıklarımızı slip donumuza sokup gitmesini de biliriz biz condelezza.
görsel
Hayatın yükünü en çok çekenlerden olsa gerek.
desteksiz, kendisinden daha rahattır aslında destekli olanlar daha rahat denilse de. çok daha çabuk terletir ve memeleriniz normal bir boyuttaysa ağzınıza kadar gelmesine sebep olur. bu abartıdır. hiçbir meme doğalken ağzına gelmeli değildir. güzel görünmesi için buna gerek yoktur bence. sizi beğenen memenizle beğenmese de olur. en güzel sütyen, sizi en rahat ettiren ve sizin görünüşünü en beğendiğiniz sütyendir. genele göre küçük memelerinizin olması ideale yaklaşmanız gerektiğini göstermez. doğal halinizle kendinizi seviyorsanız öyle güzelsinizdir gerçekten. ideal de yapmıyor zaten bu destekli, yapmacık bir meme oluyor bence.

doğal olan meme, ağzımıza kadar gelen dolguları olan bir şey değildir. bırakın bazen yaygın, dağınık, daha aşağı doğru, doğal kalsın. meme manyakları da beğenmesin uzak dursun. gidip şişme şeylerle oyalansınlar. talebe göre şekillenen ekonomi objesi miyiz. oh ne güzel be hayat.