bugün

Defolu değil ıskartadır...
O zaman defol ulan.
kesinlikle silik yemesi gereken yazardır.
insanlara saçma sapan hakaretler de bulunmaktadır.
moderasyonun artık bu kişiye bir dur demesi gerekmektedir.
ayıp yahu!
biraz edep!
Bir de kendisine defolu adam demiş ama kendisi adam değil.

Türbansız kadınlara gönderme yapma haddini kim veriyor sana.

Adam değilseniz bile olacaksınız.

Olmuyorsan o sevmediğin atatürk'ün ülkesinde yaşıyorsun. Ve bu ülkeyi kuran biziz.

Yani bizi begenmiyorsan buradan arabistaba bilet al.
(bkz: #32585012)

Yaptığı ayrıma göre ya annesi hz.meryem'dir ya da namussuzdur.
Troll'lük ile Terbiyesizlik arasındaki ince çizgiyi aşıp edebsizliğe doğru emin adımlarla yürüyen yazarımsı.
Sözlükte böylelerinin barınmasına izin vermesi zall'ın ayıbı. Ama zall'ın ayıp veya sözlüğümün dışarda alay edilen bir oluşum olması gibi kavramlardan rahatsız olduğunu sanmıyorum.
sahi böyle bir yazar vardı çaylak imiş. olum seni ne zaman görsem çaylaksın ahaha.
(bkz: troll dedected) port line la reloaded bitti bu başladı ulan sizi sırayla mı gönderiyolar.
Hay maşallah yine döktürüyor*

(bkz: Ordan bir açık oy kardeşime)*
atatürk hakkında saçma salak başlıklar açıp sonra kaçan imalat hatası. Ya etek giyen pkklı ya asosyal kişilik bozukluğu olan imam hatiplidir.
Nickinin hakkini veren kullanici.
Farklı düşündüğü için bir kalemi kırılmadığı kalmış yazar?

Farklı görüşlere azıcık saygı göstermek ;çok mu zor olsa gerek?
mor pijamalı ile birlikte sözlükten atılması gereken yazardır.
tam ajan provokatör. tam götünden elektrik direğine geçirilmesi gereken kişi. aldığı nefes hem kendine hem dünyaya haram.

(#32985887)
trollük değil demiş. entrysi trollük değilse zeka ve düşünme seviyesi yerlerde olan yazar.

bak güzel kardeşim, türbanlıya laf edilip açığa laf edilmiyor diye bir şey yok, burada ve her yerde herkes kadının her türlüsüne laf eder neredeyse. kadınlar da kendi içlerinde erkekler hakkında neler neler konuşuyor az çok bilirim, hiç sosyal medyada mağduru oynamasınlar.

lakin türbanlıya laf edilip açığa hiç laf edilmeseydi bile türbanlının "bu ne perhiz, ne lahana turşusu" sözünden anlatayım durumu. "türban takıyor günahı daha az." demişsin haşa sen allah mısın, ben ne türbanlılarla vakit geçirdim zamanında, en açık giyinen kız onların yanında edep dersi verir. o kadar laf edilmesi türbanlıların kendini dindar ve namuslu ilan edip diğerlerine içten içe egoist küçümsemeler yapmalarındandır. millet de diyor ki "ulan al işte orospusun." bu orospu kimsenin değil türbanlıların veya dindar kesimin etiketidir, kendi silahıyla vuruyorlar onları yani. yoksa bize göre insanın sevdiğiyle öpüşmesi orospuluk değil, o yüzden açıklara kimse laf etmez. (dediğim gibi ama açıklara da kapalılara da kimse lafını esirgemiyor, kendini boşa hırpalamışsın madem trollük değil.)
Donuza ekle rahat et...
Bidon beyinli uber yazar.

--spoiler--
Vurunca güzel ses çıkıyor.
--spoiler--
okul görmemiş yazar. 7 yaşındaki çocuk daha mantıklı düşündüğüne eminim. zihniyetini silktigimin yazarı.
(bkz: #32981861)

allaha hakaret etmek serbest mi?

tck 216 yı aç oku delikanlı.

cehaletin lüzumu yok.
Klasik troll çomar büyütmeye gerek yok. Asıl üzücü durum bunun adamların giderek artması. Bunun gibi şeriatçılar bitse kürtçüler başlıyor. Kimi eksileyeceğimi şaşırdım.

görsel
(bkz: #32987139)

münafık bir yazar.
trollugu beceriyor.
babasının imalat hatası. hayır ben anlamıyorum madem çocuk yapmasını bilmiyorsun, sen yapma bilen birisi gelir yapar.
kısa sürede şutlanacak olan cheap bir trolldür.