bugün

(#29678400) Not kısmıyla entry nick uyumunda tavan yapmış yazar.

Hoş gelmiş bu arada.
Kedi düşmanı defolu yazarımsı. Ayrıca asi aileye karşı geliyor.
Hem komünist hem akpli hem defolu hem de çaylak yazar. *
çaylaklıktan kurtulmuş yazardır.
sözlükte pek bilinmiyor galiba yazarı.
nicki ile defolu olduğunu belirtmiş bir adet adam yazarıdır.
sessiz sakin sözlükte dolaşan yazar. yazık yahu.
Geçenlerde kaportacıda görülmüş yazar. Defolu yerleri düzelttiriyor imiş.
On birinci nesil yazar kişisi.
Ölmedi mi hala yazarı.
Çaylak olmuş yazar.
Ya canım kıyamam ama işte insanlara hakaret etmeden önce tekrar düşünürsün artık. Bir de bugün çaylak olman hiç iyi olmamış. Şimdi aqtrollük de yapamazsın ki.
akboydur.

ilginç.
Acınası 11. nesil yazar. ilgi çekmek için kendisine ait lavman, kolonoskopi veya rektal tuşe videolarını paylaşırsa şaşırsam. Artı puan alacak entry ve başlıklar girecek donanım ve bilgiye sahip olmadığı için, negatif yönde kendini zirvelere taşımaya uğraşıyor. Bunun haricinde insanların sinir uçlarına dokunup, çıldırttıktan sonra, verilen cevapları okuyarak pc başında gülen dengesiz tiplerden de olabilir. Eğer öyleyse zahmet etmesin. Uygun bir başlık altında bütün sözlük ahalisi ile soy ağacını sinkaflı küfürlere boğabiliriz.
bak trol olmaya çalışırken içindeki kini sözlükte kusan varlık.
iyi oku yazdıklarımı. bu ülkede özgecan aslan adında bir genç üniversite öğrencisi öldürüldü. öldürenler ülkücüydü. eleştirdim, başlıklarım kaldıysa okuyabilirsin. genelde sildi moderatörler bir çoğunu. genelleme yaptığım için bir hafta sözlükte çaylak oldum.

demem o ki, genelleme yapacaksan, "genellemeye" de hazır olacaksın.

genelleme yapacaksan, biz de seni öyle bir "genelleriz" ki aklın şaşar.

tanım: bir uyarı.

(bkz: akp lilerin koyun olması)
(bkz: hülooooğğğğ parti)
(bkz: ben tayyip erdoğan ın bokunu yerim)
(bkz: akplilerin meee sesini çok güzel çıkarması)
(bkz: hırsızlık yapan partiye oy atan sözlük yazarları)

Edit: az önce birisi eksi oy vermişti, şimdi artı oy vermiş aynı kişi.
Verme, istemiyorum senden gelecek artı oyu.
Şu başlığı ağzımdan aldın. Yaptığı saçma sapan yorumları 13 yaşından büyük biri yazamaz.
Nickinde olduğu hakikaten defoludur, hayatta yaptığı tek doğru nickini doğru bulmak herhalde tebrik etmek lazım.
Okuma yazma bilen, fikir var zikir yok atasözü ile örtüşen, soyunun devamı kesilesi halk çocuğu.
Gerçekten defolusun. trollük için buradasın belki görüyoruz ama eğlenceli değilsin, muhalefet yapmak amacıyla da bunu icra etmiyorsun. Yazdıkların kara cahillik kokuyor ve tam bir göt kılısın.
enteresan bir yazar arkadaştır.

dindar olduğunu düşünürken, birden trollüğe daldığını gördüm.

eskiden ateistmiş sanki bir yerde öyle diyor.
arkadaş beyinden defolu galiba.
defol adam demek istediğimdir.
mercimek kadar beyni var, sözlüklerde takılabilecek seviyede değil. Nickinin hakkını veremiyor, üretim hatası daha iyi olurdu. Defoluların bir yere kadar gideri vardır, kendisi kapağı olmayan şişedeki kola gibi.
Gereksiz onlarca aktrolden biri daha. ilgi görmüyor ama yine de delicesine çırpınıyor. Neyse 33 nick altı topladın aferin.
yazıktır ki nesildaşım olan defol denilesi cahil yazarımsı.

evrim teorisini maymundan insana evrilme olarak anlayacak kadar okumamış bir insan olması ve tanıdığı 3 5 popiler kültür kurbanı ateist(?) ile tüm ateistleri genelleyecek kadar da dar görüşlü olması hakkında antipatilere neden oluyor.

yine de iyi sözlükler denilesidir.
asosyal sözlükte o kadar çok silik yedi ki 37. hesabıyla geldi en son.