bugün

mhp liderinin açmış olduğu twitter hesabıdır. merakla takipçiliğini yapmaktayız.

ilk mesajlardan;
--spoiler--
2023 Yükselen Ülke: TÜRKiYE Hedefine varmak için 24.,25. ve 26. yasama dönemlerini kapsayan 12 yıllık tek başına MHP iktidarına var mısınız?
--spoiler--
http://twitter.com/dbdevletbahceli
gelir gelmez matematiğe başlamış yine. bir, sıfır felan diyor.
eğer ki atılan twitler kendine aitse baykalın kaset skandalından sonra kendiside twitter skandalıyla koltuğundan edilebilecek mhp lideri. ayrıca twitter'ın profesörleri, gazetecileri, ünlü sanatçıların zekalarını gözler önüne sermekte başarısını bilirdim ama iktidara aday birinin bu kadar kepaze olcağını pek zannetmezdim. tamam "40" muhabbetinden sonra bunu bekleyebilirsiniz ama bu?. neyse kısa zamanda belli olur bu saçmalığın nedeni.
twitter a girer girmez hesap yapmaya başlamasındfan feyk olmadığını anladığımız hesaptır.
--spoiler--
@dbdevletbahceli slm nbr? twitter kasıyor emesen var mı? :*
--spoiler--
devlet bahçeli'nin twitter hesabı. sırf onu takip etmek için ben de üye oldum twitter'a. güzel şeyler de yazıyor hani, boşa olmamışım.
dil sürçmelerinin burada da yaşanmasından korktuğum mhp liderinin resmi twitter hesabı. gerçi artık onlar dil sürçmesi değil klavye sürçmesi olur.