bugün

ah..canim be! hala bu saatte ders çalıyor dediğim yazar,allah zihin açıklığı versin başarılar sınavda.
radyo uludağ'nın en yırtıcı dinleyicisi. *
(ing.) ingilizce - türkçe sanal sözlüğe dönüşmüş yazar*.

eklenti: bazı arkadaşlarımın neden saldırdığını, laf sokuşturmaya çalıştığını anlayamadım. kendisi eline ister bir sözlük almış olsun, isterse de kopyala yapıştır yapıyor olsun, hiç farketmez. abuk sabuk entryler giren, başlıklar açan yazarlarımızın yanında gayet de güzel bir iş yapmaktadır. başlık hengamesi yaratmak istemediğinden olsa gerek ki bu entrylerini sabaha karşı yapmaktadır. ne yani? başlık açtınız da çok mu aşağılara indi sanki? töbe estağfurullah diyor, asabi arkadaşlarımıza sakinlik diliyor, daydreamers'a da devam etmesini beklediğimi söylemek istiyorum*..
muhtemelen şu an eline ingilizce-türkçe sözlük almış, 'nerede kalmıştık he d harfi değil mi peki yazalım' diye devam eden yazar.
sol frimeda durum:
defend
defective
defect
defeat
deepfreeze
deduct *
sıradaki kelimeyi heyecanla bekliyorum.*
edit: heyecan yok evet. merak da etmiyorum.
bazı arkadasların sözlüğün gelişmesini istememelerine rağmen ,ne olursa olsun sonuna kadar yazmaya devam edecek yazar.
sözlüğü geliştirmesi için kendisine yalvardığım uuser.
d'den devam edelim abi..
sözlüğe getirdiği gelişimi hayran gözlerle izlediğim yazar. keyifli! entrylerinin devamını dilerim.
e'ye ne zaman geçiyoruz!?
uyuyamam bak yoksa.
ölümü ye!
tamam siz uyuyun.
e'ye gelince ben sizi uyandırırım.
sözlüğün türkçe anlamını ve vurgusunu bilmeyen arkadaslara karşı herhangi bir önyargısı olmadan gittiği yere kadar yazacak olan yazar. Ve bununla beraber gerekirse çaylak olarak yazarlığa devam edicek ve istatistiklerde gözü olmayan yazar kişilik.
bana sözlüğün türkçe anlamını ve vurgusunu öğretmesini istediğim yazar.
vurgudan başlayalım.
sözüğün vurgusu nedir mesela.
deli gbi meraktayım..
herhangi bir ders amaçı olmayan ve sadece sözlüğün birazda olsa zenginleşebilmesi için çabalayan yazar.
ben de güveniyorum yazarı. şeyine heh bilgisine.. sözlüğün türkçe vurgusu hakkındaki bilgisine.
ama aradım bulamadım.
(bkz: sözlüğün türkçe vurgusu)
bakın, boş bakınız.
merak ettim lan! cahil cühelayım ak! bilmiyorum ve bizi aydınlatsın istiyorum.
sözlüğün türkçe vurgusu nedir!?
öğrenmek istiyorum...
(bkz: olum yüklenmeyin lan)
herhangi bir konuda herhangi birsey öğrenmek isteyenler için ,elinden gelen hertürlü yardımı yapacak olan yazar.
kendisine bana sözlüğün türkçe vurgusunu öğrettiği için minnettar kaldığım yazar.
eveet, şimdi sözlüğün ingilizce vurgusuna geçebiliriz.
(bkz: selam naber)
(bkz: girdiler arası diyalog)
(bkz: hi)
bazı değerli yazar arkadasların çaylak olmaması için kendisi çaylaklık için başvurmuş yazar. önemli olan sözlüğün türkçe vurgusu tabi anlayan arkadaslar için .
o çaylak olursa be de çaylak olurum yazarı.
son derece ciddiyim.
karamurat olarak gören arkadaslar için canınız saolsun diyen yazar.
(bkz: arkadaşım sen beni yanlış anladın)
(bkz: are u ok man)
(bkz: what da fuck)
sözlük için inceden ingilizce çalışsın destekçisiyim yazarı.
sen gidersen ben ölürüm yazarı.
he aydınlığa kavuşsun:
(bkz: karamurat benim)
(bkz: sen beni tamamem yanlış anladın)
(bkz: birden fazla kişi aynı anda karamurat olabiliyo)
(bkz: karamurat benim de)
10 numara adam.