bugün

%0 olan ihtimaldir . davutoglu rtenin ölüsüne bole tapar artık. çok yazık ki böyle bir başbakanın olduğu ülkede yaşıyoruz .
Yeni yapılacak anayasayla gelecek olan başkanlık sisteminden bihaber yazarın beyanıdır.Başkanlık-yarı başkanlık gelirse davutoğlunun varlığını unutabiliriz.
Yoktur...

Erdoğan tüm kozları eline alarak o makama çıkmayı göze almıştır...Davutoğlu çizgisinden çıksın 2 günde hiç eder , gerekirse ortaya sağlam bir kaset sürer...
Yoktur. Maalesef. Reco sadece seçimlere kadar değil seçimlerden sonra da onunla devam etmek istediğinin altını çizdiyse bunu ihanete uğrama ihtimali olmadığı için yapmıştır. Ne niteliksiz insanlar tarafından yönetilmeye çalışılıyoruz ya.
fiili olarak isleyen devlet baskanligi makamini kendisine insa eden rte nin resmiyette saklayarak gerceklestirecegi yonetim dolayisiyla mumkun olmayandir.
Tayyip'in elinde tahminen sağlam koz vardır, eksenden kaydığı gibi makamı götüne sokacaktır.
akşam akşam kısa fıkra tadında güldüren başlıktır. mesela bir diğeri; orta doğuda bizden habersiz yaprak kıpırdamaz. (Bu söz söylendikten kısa bir süre sonra orta doğu toz duman bir hale gelmiştir.)
herkes haddini ve yerini bilecektir, sayın recep tayyip erdoğan gibi bir devlet başkanını takmayacak bir başbakan yoktur, yok olur.
olmayan ihtimaldir. olsa bile akp delegeleri kısa süre içerisinde davutoğlunu devirip daha tayyipçi bir adayı başa geçirir. davutoğlu tayyipsiz bir hiç olduğunu bildiği için sözünden çıkmayacaktır.
olsa ne çok güleriz..
Pek muhtemel görünmemekle birlikte burası Türkiye denilip beklenmesi gereken ihtimaldir. Ben senin Erdoğan'ı siklememe ihtimalini sevdim denilip susulmalıdır.
erdoğanın gülü sallamama ihtimali varmıydı ? Herhalde vardı.Fakat vaziyet farklı şimdi
arkadaş bu chp lilerde hep kendilerine tutunacak bir dal arıyor. bir umut. o tuttukları dalda hep ellerinde kalıyor.
achmed the dead terrorist'in jeff dunham'ı siklememe ihtimali kadardır.

tesadüfün böylesi tabii.
türkiye'nin avrupa birliği'ne girme ihtimali'nden düşüktür.
joachim von ribbentrop'un kendi dünya liderini siklemediği kadar amed davidson da eşbaşkan'ı siklemeyecektir.
erdoğan'ın almanya'ya neden bizi dinledin diye sormasından daha düşük bir ihtimal.

(bkz: o kadar düşük yani)
erdogan in yalnizca : ben senin beni benden daha az sikleme ihtimalin kadar sevdim. beyani ile duzelecek durum.
yoktur muhafazakarla köle gibi birbirine bağlı olmayı sever,
tayyip beye itatsizlik edebileceğini sanmıyorum.
Tabi ki de vardır böyle bi ihtimal. hem de güneş ve ayın yer degistirmesi kadar kuvvetle olasıdır bu durum.
olmaz. olursa da RTE'in söylediklerine bakılırsa genel seçimden önce bir kurultay daha yapılır.
öyle bir ihtimal olması söz konusu dahi olmaz... erdoğan cb döneminde başbakan olmaya devam eder...