bugün

bugün ankara bahçelievler de açılan şubesine girmekten kendimi alıkoyamadığım, açık parfüm satan bir marka. iç tasarıma çok önem vermişler bu da beni kendine çekti.
ben şimdi parfüm delisi bir insanım, almayacak da olsam gördüğüm bir parfümeriye girmeden, bir iki kokuyu tecrübe etmeden duramam. bugün de hoşuma gitti burası girdim. burberrys classic, Lolita Lempicka-Lolita ve si lolita nın ve şimdi kasıntı isimlerini yazmaya üşendiğim bir çok parfümün resmen aynısını yapmışlardı. bir de ordaki görevli elimin üzerine ralph lauren-ralph sıktı, orijinal kokusunu bilmiyorum fakat yemin ederim yaklaşık 8 saat falan geçti, b, 4 kez elimi sabunlayıp kremledim ama hala şu an bunu yazarken bile kokusu burnuma geliyor.
yani kaliteli, kalıcı ve uyduruk olmayan bir açık parfüm markası. orijinal parfüm her daim alınamıyor malum çünkü strawberry ve muadili sitelerde bile belli bir miktarı gözden çıkarıyorsunuz. fakat burda 50 cc -18 tl
ve bir alana aynı boyu bedava.
http://www.davidwalker.com.tr/
istanbul da bakırköy meydanda da bir şubesi bulunan uygun fiyata gayet kalıcı parfümler satan yerdir.
Açık parfüm satan bir yer.
bir parfümeri. burdan e-148 invictus kullanıyorum ama çok ele düştü herkes artık kullaniyor. eğer bildiğiniz kaliteli güzel kokulu bir parfüm varsa bu dükkandan alabileceğiniz lütfen yeşillendiriniz sayın yazarlar.

arkasindankonusulanadam
Valla aynı orjinalleri gibi kokuyor gayet kalıcı orjinallerine dünyanın parasını vermektense bundan almak daha mantıklı.
Loris ve bargello kullanıyordum. Değişiklik olsun diye bu markayı tercih ettim ancak koku orijinali ile birebir ama kalıcılık çok çok kötü. Diğer markalar daha iyi bir daha almam.