bugün

usta yalniz benim gibiler de var basta oyun diyip sonra ayikanlar. onlar ne oluyo?
Haklılık payları var çünkü gerçek olması için darbecilerin nükleer füze de atmaları gerekiyordu Ankara'ya.
Valla benim gibi adam goygoya hayatta inanmaz. Ole olsa bile kabul etmez.

Fakat bordo bereliler tayyip erdoganin oteline baskin yaptiginda 1 buçuk saat önce oteli terketmesi havada hakki sokağa dokmesi... inanilacak gibi değil dostum. Tesadüf olamaz.
Darbenin nasıl yapılması gerektiğini bilen,
Daha önce nasıl yapıldığını bilen,
Darbe girişiminin nasıl yapıldığını gören,
Ve analiz yeteneği olan kişilerdir,
Yavşaklık rteyi koruma içgüdüsünü demokrasi sevdası zannetmektir.
Başarılı olamadıklarında yaptıkları karalama kampanyası olabilir.
He bi sen biliyon her şeyi vay kerkenez HSYK tasfiyelerinin darbe komplosunun sağlıklı soruşturulmasına engel olarak darbe senaryosunda akp kadrolarının dahlinin ortaya çıkmaması için yapılması hakkında da görüş alalım senden.
Süleyman şah türbesine füze attırırken kaç kişi ölse galeyan oluşsa diye beyin fırtınası yapan adamlar ne ceza aldı?
Benim lan o.

Ülkede darbe olsaydı ilk başta tepedekileri alırlardı. Sabah uyandığında kafanı kapıdan çıkaramazdın.

Darbenin her türlüsüne karşıyım tabi. En kötü demokrasiden ki sanırım o bizim ülkedeki oluyor, daha beterdir darbe.
Haklılar. Erdoğan çok iyi kullandı. Baksana mit bloklarına bile ateş açıldı ama sevgili mit müsteşarı bile ortalıkta görünmedi. Evet darbe tamamen oyundu. Ama üzülüyorum ki olan benim ülkemin masum askerlerine oldu. O sokağa dökülüp ülke kurtarmış havasında dolaşan koyun sürüsü kıçları sıkışınca asker polis diyen koyun sürüsü kendi askerini öldürdü. Kimse bana halkın sokağa çıkmasını ki çıksa bile ülkemin askerini öldürmesini linç etmesini haklı gösteremez.
bunu erdogan yaptiysa o kadar insani nasil oldurdu o kadar askeri nasil ikna etti diyenler dunya siyasetinin her asamasinda her doneminde siyasi otoriteler kendi emelleri ugruna bazen 50 insani bazen 500 insani bazen de 5000 insani oldurtmustir rusya almanya ornekleri mevcuttur bunlarin. ikinci kisim askeri nasil ikna etti ye gelince cok zor degil yatlar katlar maaslar aileye yardim vs hadi buna da yok dedniz kim mal mulk icin bunu yapar dediniz diyelim ki diyen cok o zaman da su soz konusu omur boyu alacak hapsi muhtemelen ama 10 sene snra cikacaklar garantisi verilebilir, bunun da ornegi ergenekon ilker basbug vs yani yapipabilr mi yapilabilir yapildigini dusunmuyorum ancak yapilamaz da demiyorum,farkli acilardan yaklasabilen birisiyim.edit:goruslere dusncelere saygılı olun hakaret etmeden yazin insanlar hakkinda.
darbeyi desteklediklerini açıkça dile getiremeyen ikiyüzlü, şerefsiz, aşağılık varlıklardır.

bu yaşam formları,ı bu pis ruhlu miğde bulandırıcı çehreler darbe gerçekleşseydi kuracakları ilk cümle ''ee ne bekliyordunuz ne olacaktı''' şeklinde olacaktı. Bir çoğu cemaat sempatizani kalan kısmı ise memleketine düşman kendisine yabancı...
azıcıkta olsa beyni olan yavşaklardır. bazı şeyler kafasını kurcalar. tayyip baba sen çok yaşa demezler. tayyip geber amk bile demezler. nedir, ne değildir sorarlar. başka bir girimde belirtmiştim. şöyle ki;

--(#33286306)--

kuşku 1

hedef, ülkenin lideridir böyle durumlarda. tayyip'in atatürk havalimanı'na gideceği belliydi. neden havalimanı bombalanmadı? gitti adam, sağ sağlim gösterisini yaptı. tertemiz.

kuşku 2

meclise 8 tane falan bomba atıldı, hiç biri parlamento binasına isabet etmedi. darbelerde amaç meclisi devre dışı bırakmak değil midir? boş başbakan odasına falan denk gelmiş. veya bilerek atılmış. bilemedim.

kuşku 2,5

meclise 8 tane bomba atılıyorken nasıl oluyor da atatürk havalimanı'na 1 tane bile atılamıyor?

yahudi zenginleri bile hitler gibi bir cani çıkarıp kendi milletini giberttirmiş. neden? almanya'da keyifleri kaçsın da israil olarak düşündükleri bölgeye yerleşmeyi kabul etsinler diye. bazen amaç uğruna böyle şeyler göze alınabiliyor. keşke olmasa.

--(#33286306)--
Ulan askerden bahsediyoruz bu asker istese her yeri eşzamanlı alır istediğini alıp sorgulardı.sadece iki şehirle kalmazdı.
Kuleli askeri lisesi öğrencileri çengelköy polis karakolunu alabiliyor ama 40 bordo bereli tayyibin kaldığı otelde çatışıp sonra püskürtürülüyor, bordo berelilerde kaçıyor. Evet bal gibi darbeydi bu...

(bkz: cool story bro)
Hala yaşananlara tiyatro diyen amsalaklar var mı lan ? Yunanistan'a kaçıyor sizinkiler bazıları öldürüldü bile. Bunlar üst düzey subaylar yani darbeyi planlayanlar. Tiyatro oynuyorlarsa bunlara nasıl bir rol verilmiş mk ? Sen kalk albay general ol bir tiyatro oyunu için rol icabı değil gerçekten vurul öl. Kalk işler boka sarınca yunanistan'a falan kaç. Komiksiniz lan harbiden.
Girişime uğradığımızı kabul edemeyen
Kesimdir. (bkz: oyundur o Darbe olsa duramazsın)
darbe bildirisi okunurken keyif sigarasi icen, ancak darbe girisimi fos cikinca asenadan bile daha cok kivirip zaten tiyatroydu diye goygoy yapan tiplerdir.

bahane hazir yani. meclis, trt falan bombalanmis onlarca sivil hayatini kaybetmis adamlar hala tiyatro diyor bak hele sen.

elbirligi bu memleketi darbecilerden kurtardik, sirada sizin gibi vatan hainleri var.
darbe bildirisi okunurken, "seçimle gelen seçimle gider!" tarzı söylemlerde bulunan, yavşak olmayan insanlardır. iki ucu boklu değneğin üzerinde durmanın çaresizliğini yaşadık biz. sizin gibi barzolar zor idrak eder bunları.
darbe prime time zamanında yapılmaz. türk ordusunun ne kadar güçlü olduğunu kahveler de arkadaş ortamında konuşan sen, bunun darbe olduğunu sanıyorsan büyük ikilemdesin. ordu darbe yapmak isteseydi inan bunu yapabilecek güçleri var idi. işinize geldiği gibi konuşmayı tercih etmeyin.
atm'lerden para çekerken görülen yavşaklardır.
tiyatro falan değildir.. hepsi birebir gerçek..eğer sen film izler gibi keyifle gülerek oley darbe oluyor yuppi diye izlediysen o senin problemin sana tiyatro gelmiş olabilir.. arkadaş nasıl takip ediyorsunuz haberleri nerenizle izliyorsunuz bilmiyorum.. o ölen insanları, meclisi, ankara emniyet müdürlüğünün halini görmediniz mi hiç.. ayrıca saat 10 da darbe mi olur diyenler yine nerenle izliyorsun haberleri aslında darbe gece 3 te olacakmış ama bazı asksilikler dolayısıyla erkene alınmış.. ayrıca bu nasıl darbe böyle darbe mi olur ordu darbe yapmak isteseydi bunu yapabilecek güçleri vardı diyenler kıt kafalı mısınız evet ordu darbe yapmak isteseydi darbe yapardı ama türk silahlı kuvvetlerin hepsi darbe yapmıyor ki aralarındaki azınlık bir asker müsvettesi teröristler yapıyor bu darbeyi güçleri yetmiyor.. genel kurmay başkanının boğazını sıkıp sen de bu darbeyi onaylayıp imzalayacaksın diye tehdit ediyorlar eğer genel kurmay başkanı o bidiriyi imzalasaydı o zaman görürdünüz ebenizi.. allahıma bin şükürler olsun ki önlendi bu darbe.. burada ki ergenlere bir de açıklama yapıyorum ya nato mermer nato kafa.
2 bin askerle 2 ilde saat 10 da darbe olucağına inanan çomarlar. Dahası erlerin kafasını kesecek kadar canileşen o.çocukları.
(bkz: darbe o darbe tiyatro olsa duramazdın)
tabi don gomlek kalan general ve subaylarda tiyatronun bas rol oyunculari.
oynanılan tiyatroyu darbe sanan mal'dan daha akıllı olduğu gerçek.
birkaç zeki yazar meclise gidip "darbenin tiyatro falan olduğunu" anlatsın. biz nirvanaya erdik çok şükür, onlar da aydınlanıversin.

zekiler şunları aydınlatın:
görsel

tbmm ortak bildiri yayınladı:
TBMM ortak bildirisinde, "15 Temmuz gecesi başlatılan ve 16 Temmuz sabahı etkisiz hale getirilen darbe girişimi ve Meclise yönelik saldırıların" şiddetle kınandığı belirtilerek, "Herkes bilmelidir ki bugün olduğu gibi gelecekte de milletimize, milli iradeye, Gazi Meclise uzanacak her el, karşısında TBMM'nin çelikten iradesini bulacaktır."
http://aa.com.tr/tr/gunun...-bildiri-yayinladi/609173