bugün

entry'ler (73)

ağrı kesici etkisi veren şeyler

Bir çay veya kahve, bir sarma sigara, birde klasik müziktir, bana göre.

onla yattım bunla kalktım diye övünen erkek

Umursanmadığı ortamda başkasından duyduklarını umursandığı ortamda erkeklik egosunu tatmin etmek için kullanan erkektir.

herkesin inancı kendine kapat konuyu diyen inançlı

Tıkanmıştır zannımca.

düğüne gereksiz diyen yeni nesil

Sünnet düğünleri için abartıldığını düşündüğüm ancak evlilik törenleri için katılmadığım önerme.

kızların tipe bakmadığı gerçeği

Doğruluk değeri sıfıra yakın olan önermedir, para kavramını konu dışında tutarsak.

zekayı körelten şeyler

Sürekli aşağılanmak, psikolojik istismara maruz kalmak.

düğünleri sevmeme nedenleri

Sesin aşırı yüksek olması, düğün salonunda değilse ateş açılma ihtimali, yemekli ise soğuk gelen yemek ve bunun gibi sebepler bütünü.

ateistlerin ateist olma nedenleri

Şüphesiz bizi ibret olalım diye yarattı.

türk yaraklı güçleri

Emret yarrağım !!

nerede pezevenk varsa hepsi laiktir

Nerde sübyancı varsa hepsi ensarcıdır.

john wick chapter 2

Saçlardan dolayı bikaç kez benzetilmem üzerine sonunda tabularımı yıkmayı başarıp izlediğim filmdir. Zamanında kurtlar vadisi de izlediğim için çok yadırgamadım, ancak biraz abartı olduğunu söylebilirim. Sevmedim.

sözlüğü her girişte kontrol edilen ilk şey

Bildirimler, sonuçta yazma amacımız beğenilme çabamızdan ibaret.

memleketinizin meşhur sözü

Hadi heri.

tüm şarkıları harika olan sanatçılar

(bkz: Barış Manço) (bkz: Cem Karaca) biri sağı biri solu temsil etmez. Bunu sonra tartışırız.

tc devleti

Zekidir, çalışkandır. Bu cümleleri ne zaman duysam gazinin 10. Yıl nutku kulağımda çınlar, tüylerim ürperir.

tanrı ile allah arasındaki fark

Tanrı arapça allah kelimesinin türkçe karşılığıdır çok karıştırılması gereken bir sorun değildir. Ha allahtır ha tanrıdır ne olmuştur.

ikizler erkeği ile birlikte olacak kadar mal olmak

Diğer gezegenlerin yalnızca iki boyutla hesap edilebildiği zamanlardan kalma saçma bir düşünüş olan burçlara inanmaktan pek de garip değildir.

madem krizdeyiz neden para basmıyoruz

Bi bitmediniz amk.

fakir bir erkeği ciddiye almak

Züppeler içinde kaldım atatürk....

atatürk ün ateist olmasını hazmedememek

Atatürk'ün dini inancı bizi yakından uzaktan ilgilendirmez ancak illa merak edenler için Gazi Mustafa Kemal ateist değildi. Müslümandı okuduğum anı kitapları ve yazılar beni yanıltmıyorsa.