bugün

uludağ sözlükteki en değerli yazarlardan biridir.
skypte bağlanıp konuşmayıp yazışan insanlarız. öyleyiz işte
uludağ sözlüğün karizmatik sesli yazarıdır.
hem avukat hem şeytan.
4 haziran bursa biz daha ölmedik zirvesi iki'ye geçen sene bana birkaç saatliğine vermiş bulunduğu, ama yaklaşık 10 aydır bende olan t shirtüyle katılıcam. üstümde görüp görüp üzülsün. o gün ben bira falan da içerim, dökerim büyük ihtimal üstüme. başka kimbilir neler gelir t shirtün başına o gece... gözü hep üstümde olucak t shirt sağlam mı diye.*
zirveden önce; kent meydanında buluşup, özgen cafeye geçtiğimiz kardeşim. o cafede kimler yoktu ki be canlar. ben, dances, niyebuişler, inanna salome, kerter, hybid, uygunsuz biri, ralph ve daha bir kaç yazar arkadaş oradaydı. bir nevi mini bir zirve yaptık orada. bu kardeşim çok delikanlı bir adamdır. bir çok konuda dertleştik, oturduk sohbet ettik. adamın sohbeti bile süper be canlar. iyi ki tanımışım bu adam gibi adamı. her daim görüşmek istediğim, müthiş kişilikteki yazardır efendim. ayrıca sabaha kadar takılan mudanya tayfasından birisidir.
unutulmaz bir filmi kendisine nick edinmiş, istanbul sohbeti yaptığımız sıcakkanlı yazar. *
istanbullu yazarımız hoşsohbet zirvede oldukça güldük hep birlikte tanıştığımıza memnun olduk.
aşırı rokçu* hareketlerle ve fışşklarla kendisini tanıştığımız an şoke ettiğim yazardır tanıştığımıza çok memnun olduk, biraz daha kassak istanbul' dan komşu çıkacaktık.
beraber yedik, içtik, sabahladık falan filan yaptıgımız yazar kardesım. iyi ki tanımısım seni reyiz. sevgili saygılı bülent bagaaaan. (bkz: haha).
düzgün Türkçeye ve diksiyona sahip yazar. zirve kalabalığında fazla konuşma fırsatımız olmadı, fakat bursa zirveleri bitmez.
iletişim kopukluğu neticesinde telefonda sert çıkışlarını, bir viktorya dönemi gentilmeni edasıyla yaptığı reveransları ***ile beraraf etmiş dahası beyefendiliğin kitabını yazmış, rocker hatta ağır metalci giyim tarzı ve sabahın köründe bile kostüm değiştirme kabiliyeti ile bandasına kurban olduğumuz **, derin sohbetlerde verdiği hayattan örneklerle bir çok konuda düşünce iklimimde farklı dalgalanmalara neden olan güzel insandır. istanbul'da elimizden kaçtı ama bu sevda bitmez. **
adam kalktı taa bakırköyden geldi ofise. bir de o kadar gelmiyorsun gitmiyorsun ayağı yapıyorsun dedi. sonrasında müşteri geldi ne doğru dürsüt ilgilenebildik ne doğru dürüst muhabbet edebildik....

kendimi kötü hissettim sözlük... lanet kapitalizm!
sözlük ağır bir cezaysa, dances with wolves avukattır.
uludağ sözlük 5.yıl zirvesinde, bana boğazda rakı balık keyfi yaşatacağına ve boğazın en pahalı restaurantına götüreceğine dair söz vermiştir. bekle istanbul geliyorum. *
zirvede apaçi dansı yazarlardan başı çeker. elimde bi adet videosu bulunmakta en kısa vakitte youtube'da!

(bkz: seni ünlü edecem yavrum)
uludağ sözlük 5.yıl zirvesinde yanıma yaklaştı. bursa dedi, alık alık baktım yüzüne. nickini gösterdi sonra, aa feribot dedim. sakalları kesmiş tanıyamadım birden. sonra da tanımazlıktan geldim zaten. sakalsız yazar mı olurmuş, kınıyorum kendisini. *
bir dakika için yaşamın ve seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! şimdi bu mutluluğuna sımsıkı sarıl ve ümidini koskoca bir yıl boyunca hiç yitirme! aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanmanı dilerim. sensiz bir hayatta kime gerçekten "dostum" diyebilirdim bilmiyorum. iyi ki dogdun. nice mutlu yıllara.

ulu sözlükten tanıdığım adam gibi adam, allah sana sevdiklerinle ile nice mutlu yıllar nasip eylesin. *
kendisinin robot resmini tüm ahılların kapısına astığım yazar. işi zor. *
nezaketinden dolayı teşekkür ettiğim, asil ve birikimli yazar.
ben racon kesmem kafa keserim diyen adam.
söylediklerime itibar edip yine sakalını uzatmış yazar. saç sakal karışmamış olsa da, en azından bu sefer kolay tanıdım. *
istanbul'da beni çok güzel ağırlayan can dostum. kendisini tez zamanda bursa'da ağırlamaktan büyük bir sevinç ve gurur duyacağımı bildirmek isterim.

(bkz: ağırlamak)
yaşından daha ağır abi *
güzel gülen gözlere sahip. zeki, nezaket sahibi ve bir o kadar da sevimli. anlatmayı seviyor, anlattıkça da dinletiyor. anlattığı hiçbir konuya kayıtsız kalamıyorsunuz. sözlüğün bana hediyesi.sonunda tanışma şerefine nail olduğum harika insan.
seninle zaman nasıl geçti bilemedim. özlemişim bir sıcak dost elini.
bugün bursa'mıza gelerek; bursa'mızı şereflendiren, yakışıklı, karizmatik, geleceği parlak ve genç kızların hayalini süsleyen bir adam olan bu kardeşime buradan selam eder, gözlerinden öperim. * * * *