bugün

muzeyyen senar hanımefendının seslendırdıgı bır sarkıdır. * sozlerı ıse;

ne olursun güzelim sevsen beni
yar deyipte sinene sarsan beni
bir gün öldüreceksin
en sonunda sen beni
dalgalandimda duruldum
kostum ardindan yoruldum
binlerce güzel sevdim de
en son sana vuruldum
yaktin yiktin kül ettin
erittin beni asik gibi sevmezsen
kardes gibi sev beni
rakı ile birlikte dinlemek büyük haz verir.
ayrıca müzeyyen senar ve nilüfer düeti bulunan parçadır.
hastanede yoğun bakımda olan müzeyyan senar ın çok güzel seslendirdiği eser.
müslüm baba'nında gayet güzel yorumladığı türk sanat musikisi eseri.
hemen altındaki toprağı çamura dönüştürüp, bir göle, denize, okyanusa özene özene buharlaşacak küçük su birikintileri..bir taş attığınızda onlara dalgalanmazlar.. olsa olsa küçük halkalar çizerler kendi yüzlerine.. ve fakat ötekileri dalgalandırmak için de taş maş yetmez hani..tufan gerek, boran, fırtına.. sonra köpüklerinden güzel bir kadın sunarlar belki size..bütün o çılgınlığın ardından.. gökler insanlığın yüzüne boşalır ve tadından yenmez bir uykunun kucağına bırakırken kendini, güneş biliyordur artık kendine izin verildiğini..durulmalı..durulunur..
Fasılların vazgeçilmez şarkısıdır "dalgalandım da duruldum,coştum ardından yoruldum." süper damardan etkileyici,ah çektiren bir şarkıdır.
(bkz: Müzeyyen Senar Felsefesi)
"diyorlar kül olmaz ateş yanmadan
denizler durulmaz, dalgalanmadan" *
müzeyyen senar'ın '98 yılında yayınladığı bir ömre bedel adlı albümünde, nilüfer'le birlikte seslendirdiği ve her ikisinin de harikalar yarattığı çok güzel bir şarkı.
(bkz: Dalgalı kur ekonomisi)
sözlüğe uymayan şarkı. dalgalanan çok da durulan yok..
sevgiliye en güzelinden sitemdir .
yaktın yıktın kül ettin
erittin beni
mecnuna döndürdün
mahvettin beni . . .
http://www.youtube.com/wa...p;mode=related&search=
nilüfer - müzeyyen senar düeti olarak dinlenilmesi gereken, kafalar bozuk oldu mu, hemen dinlenildiği gibi, insanı refaha erdiren, mükemmel türk sanat müziği örneği.

hele hele, nilüfer in bir dalgalanıp da duruluşu vardır, ki muazzamdır, kulaklar bu nakaratlarla ödüllendirilmelidir.
seksendörtten dinlemesi farklı bir tat veren mükemmel tsm eseri.
gripininde coverı çok hoştur.
lise son da dalgalar konusunu işlerken hergencin içinden söylediği şarkı.Hatta abartılıp yırtık bir öğrencinin sesli başlamasıyla sınıf ortamından fasılımsı ortama geçildiği tarafımdan görülmüştür.
müzeyyan senar'ın en güzel şarkılarından biridir.gripin'in coverı ayrı br güzeldir, konserlerde ya da çıktıkları programlarda repertuarlarından eksik etmedikleri bir şarkıdır.
gecikmeli olsa da önümüzdeki hafta klibini göreceğimizi umduğum gripin coverıdır. *
gripin tarafından yapılan coverın da mutlaka dinlenmesi gerekir.güzel bir hava katmıştır vesselam..
klip çok saçma olmuş. ilkokul tiyatrosuna özenmişler sanırım.
(bkz: ne yapıyor bunlar)

tabi ki müzeyyen senar ın yalın seslendirdiği hali dinlenirse zaten kimse beğenilmez ki.
gripinin içine etmekle yetinmeyip, saçma sapan bir de klip çektiği şarkıdır.

(bkz: içine etmek)
bunu söylemek için min. 3 kişi olmalı akşama doğru ılık sert bir bahar havasında cıgırılmalı en derinden.
dalgalandım da duuruldum..
koştum ardından yoruldum..
binlerce güzel seevdim dee * sevdim de! en son sana vurulduum. en son sana vuuruldum.
birol namoğlu'nun canlı performanslarda yardırdığı şarkı, lakin kayıttaki yorumu olağandışı bir şekilde kötü olmuştur.
en kötü coverlar listeme bir numaradan giriş yapmıştır.

(bkz: ah be abi)