bugün

creative denen ses üreteçleri üstadı firmanın harika kulak-içi kulaklığı. türkiye'de nispeten makul bir fiyata, ki 1000 dolara bile basit görünümlü voklmen tipi -tabii ultra kaliteli- kulaklıklar varken, alınabilecek en iyi kulaklıktır bu. müthiş ses yalıtımı sağlar hem; uyuz komşuları duymamak için pamuk yerine tıkayabilirsiniz kulağınıza *... dünyadan soyutlar, sonra da yeni bir dünya oluşturur kişiye... neodim denen dünyanın en güçlü mıknatısı kullanılmıştır bu minik mucizede; ondan pahalıdır zaten ama zerre kadar pişman etmez, kuruşuna kadar helal ettirir verilen parayı. 'ulan 10gram kulaklığa, ki 9 gramdır, 50 ytl verilir mi' denmemeli, gözü kapalı alınmalıdır niyet var ise hafif ve (çok) iyi bir şey almak için...
http://tr.creative.com/pr...ory=441&product=11397
http://www.trustedreviews...tive-EP-630-Headphones/p1
makul bir fiyata iyi kulaklık. ama rock dinleyene pek onermiyorum. boguk boguk olmuyor. clubber isek almalı rocker isek kacmalıyız efendim.
20 ytl artı kargo ücretine orijinal ama garantisizine sahip olabileceğiniz kulaklık.* kulak içi olduğundan otobüs motorunun iğrenç gürültüsü vb. sesleri yalıtması umulmakta, üç farklı boyutta kulağa girme aparatı mevcut.
küçük boy benim kulak deliğime oldu gibi, ki bu gereksiz ayrıntıdan size ne?
kanal tipi,yaklaşık 10 db ses yelıtımı sağlayan kulaklık.yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve gayet memnunum.basları ekürisi olan sennheiser cx300 den daha dolgundur.fiyat olarak ise cx300den oldukça ucuzdur.piyasada bulunan standart kulaklıkların bir üst seviyesi olarak görülebilir.ama deli gönül bu kulaklıkla tatmin olur mu! hayır! gönül isterdi ki vibe chrome u olsaydı ya da westone u.yoklar türkiye'de.ep630'u bile anca buldum.neyse buna da şükür.kısa süre öncesine kadar ep630 ve cx300 bile ülkemizde yoktu.inşallah vibe ı da getirirler de coşar bu deli gönül deli diyarlara doğru...
(bkz: creative ep830)
(bkz: creative ep430)
yazarımızın şu anda dinlemekte olduğu kulaklıktır. (müzik kaynağından çıkan ses eğer kaliteliyse) güzel ses vermekte özellikle bass sesleri gayet güzel şekilde çalmaktadır. Kulaklık kablosu yeterince hafif ve esnektir.
dışarıya ses vermesi haricinde pek eksisi olmayan harika bass'lara sahip kulaklık. 30-40 liraya 200-300 liralık kulaklık performansı alabiliyorsunuz.
trump towers saturnde altmışyedi lira altunizade gold'da kırkbeş lira olan harika ötesi kulaklık. ilk olarak saturnden aldım 8 ay kullandım ki günde ortalama 7-8 saat çalıştı. golddan aldığımda aynı şekilde 7-8 saat çalıştı ama şuan 2. ayını doldurmadan temassızlık belirtileri var. yinede fiyat-performans olarak piyasadaki en iyi kulak içi kulaklık.
2 senedir kullandığım, F/P (fiyat / performans) canavarı kulaklık. 50 TL'nin altında satılmasına rağmen, 100 TL'nin üzerindeki kulaklıkların çoğundan iyidir. Kablosu ince gibi görünse de çok dayanıklıdır. Hele benim gibi hunharca kullanan birine bile bu kadar dayanabiliyorsa laf yoktur. * Candır, canandır. Alın, aldırın...
5 yıldır kullandığım kulaklıktır. Ses kalitesi fiyatına göre şok edecek kadar iyidir. 3 kez satın aldım tek kötü yanı kablo içinde kopmalar.