bugün

1.6 tutkudur.
(bkz: 2 baskı)
her perşembe çoğu mühendis yaşı otuza merdiven dayamış iş arkadaşlarımızca eski günleri yad edip stres attığımız efsanedir. (bkz: counter strike beta 5)
1990'lı yılların sonunda, half-life eklentisi olarak piyasaya sürülmüş oyundur. türkiye'de ve dünya'da en çok online olarak oynanan oyun ünvanının korumaktadır. cs: global offensive oyunu ile hala oynanmaktadır.
yılların eskitemediği, hala zaman zaman biraz stres atmak için oynadığım oyundur. 1.6 sürümünden başka ne mod oynarım ne başka bir sürüm.
Beyler sis atıyorlar.
görsel
B4 3 /b 2 /b 3/ b4 öçöçöç.
Hazırım ben.*
yıllarımı verdiğim, üniversite sınavına çalışmak yerine internet cafede aylarımı geçirdiğim, üniversiteyi kazanınca da okula gitmeyip cafelerde sürttüğüm gençlik uyuşturucum.
1.3 , 1.5 sürümlerine yıllarını adamış inanların; 1.6 ve global offensive gibi sürümlerini benimseyemeyip bir türlü oynayamadığı, nice einstein'ların zar zor açıköğretim bitirebilmesine sebep olmuş efsane oyundur.
gidin first blood oynayın bunu bırakırsınız.
bir zamanların en popüler oyunu. belki de en berbat grafik özellikleri ile en başarılı olmuş oyunudur. bu oyunu oynamak için hesap makinesinden hallice bir bilgisayarınız olması bile yeterliydi. buna rağmen böylesi tutulması; oyuncularının içerlerinde barındırdıkları militan ruhları yüzündendir.
yılların eskitemediği oyun. ben hala cs go ya alışamadım mesela.
cs 1.6 okula beslenme çantası getiren çocuk cs go ise sürekli kantinden yiyen orospu çocuğudur.
Hile yapan ergenler olmasa zevk verecek oyundur.
(bkz: wall hack)
Cz ve browning'in niye bu oyunda olmadığını hiç anlayamıyorum. Dünyada rastgele 100 kişiye 5 tane tabanca markası say deseler 100'ü de bu iki modelden en azından birini söylerdi halbuki.
https://www.youtube.com/watch?v=Xhie0aBnewM.
Steam kış indirimiyle 1.80 liraya düşen oyun.

Hala almayanlar varsa duyrulur.

Orijinal bir oyununuz olsun istiyorsanız ve çok para ödemek istemiyorsanız bu tam sizin için.
az önce 1.6 online versiyonuna girdiğim oyundur. hala binlerce oyuncusunun olmasına şaşırdığım oyundur.
efsaneler ölmez diye boşa dememişler.

(bkz: helal lan)
4-4, Aug'un üstüne silah tanımam bu oyunda silahla zoomu açtığın an %95 kafadan vuruyorsun dehşet bir şeydi. Bu silahı aldım mı karşımda ki rakibe pek el vermezdim, hep headshot yerdi garibim.
bir zamanlar Turkiye de Internet kafeleri populer hale getiren oyun. Bir rivayete gore ilk Istanbul da bir internet cafe de ortaya cikip, daha sonra bu oyunun kopyasi bir ogrenci tarafindan Bursaya ya getirilip bir internet cafe ye yuklendikten sonra, bu internet cafe nin kisa sure icinde buyuklugunun 3 katina cikmasi ve 2 sene icinde Bursa da mantar gibi internet kafelerin cogalmasi anlatilir. Oradan da tum Turkiye ye yayildigi soylenir.
Milenyumdan beri Hayatımda birçok şey değişti ama değişmeyen tek şey cs yi bırakamıyor olmamdı. AyLavyu cs.
"go" su asla "1.6" etmeyecek oyundur.
1.5 ve 1.6 en güzeli olan oyun.

1.6’nın yeri bende çok çok başkadır.
1.6 oynama etkinliği falan olursa yazın, ben de katılmak isterim.
sağlık ocağındaki bilgisayara yükleyip hasta olmadığı zamanlarda oynadığım nesillerin efsanesi oyundur.
Dördün üçünü alalım savunmada ki oyuncular arasında yaşanan diyalog. Tünelden gidelim mi ise maç esnasında çıkan olaylar sonucu soyunma odasına koşar adım marş. Rehineleri kurtardın mı ise karşı takım otobüsünün stad etrafından çıkışı. Yani trabzonspor fenerbahçe maçı. Futbol oyunu FIFA son kararım. Evet.
dust2_long yolu devrem hayatımızın cehennem yolu

arkası papatya tarlası bakma papatya tarlası olduğuna altı silme mayın...