bugün

polislerin kullandığı yıkım ve imha aleti.
(biliyorum bu başlık "çöp" başlığı ama "cop" diye çıkmış,benim suçum değil yani)
ing. polis. ne tesaduf.
denizlerin üzerinde yüzen ve doğaya zarar veren, yüzmeyi engelleyen, pislik, atık madde.
ks. custom of the port
ing. liman teamülü

gemi taşılamarında, yanaşılacak limanın teamüllerine göre değişebilecek kriteler/çalışma şartları için yazılan kısaltma.
(bkz: çöp adam)
bi kere bile kötünde hissetmeyenin, kötünün değerini anlayamayacağı, yediğinizde ise yandım allah dedirten bir icat
en iyi polislerin kullandığı ve özellikle öğrencilerin hiç sevmediği çeşitli türleri olan elektrikli, bükülebilen, ince uzun şeritli hatta elden kayıp çıkmasın aman başkasına kaptırılmasın diye sapı ile tutan kişi arasında bağ olan (bu bağ menevi değil) kullanışlı bir alet. yakında iz bırakmayanı da çıkacakmış
ısı verimliliği ölçüsü. net işle cop değerini carpınca da aktarılan ısı bulunuyor.
yere atıldığında, zontalığın bir numaralı delilidir. ne üzerinizdeki kıyafet, ne cep telefonunuzun markası, ne de kim olduğunuz önem arzeder o anda.
kemik kırmadan eziyet edebilmek için tasarlanmış suç aleti.
kısaltma kolombiya pezo su
son derece sert ve acı veren bir cisim. bunun yanında usta ellerde kullanıldığında hayat boyu size kendisini anımsatacak alet.

garip fakir çilekeş anamın gençlik yıllarında katıldığı bir eylemde bacağına aldığı cop drbesi ile oluşan uzun morluk, aradan geçen yıllara inat, bak ben burdayım unutma beni der gibi durmaktadır.
inn de "Constable on Patrol"ün kısaltması.
kokar şeyler listesinde 2. sırada yer alan madde.
eskiden jop diye yazıldığını sandığım polis gereci.
ing.: yakalamak. polis anlaminin temeli.
(bkz: cop you later)
(bkz: catch you later)
Dükkanımın bulundugu talihsiz semt nedeniyle,çalınabilme ihtimaline karşı kapıya koymaya çekindiğim şeylerden biri.
(bkz: pipet) (bkz: kamış)
kolluk güçlerinin kullandıkları canı fena halde acıtan 35 cm ve civarında ölçüsü olan genelde deri karışımı malzemeden yapılan araç.
kimi zaman dövmek, kimi zamansa g.te sokmak amacıyla kullanılan, özel bir maddeden yapılma, 35 cm. boylarında olan araç.
75 cm boyunda 3 cm çapında polyester ipliğinin poliüretan ve kauçuk karışımı bir malzemeyle kaplanmasıyla oluşmuş asker, polis veya güvenlik personeli zopası.
polis ile vatandaş arasında bir iletişim aracı.
(bkz: connecting people)
ingilizcede polis anlamına gelir.
Türkiyedekilerine benzemezler.
2 metreden daha yakınına giderseniz ilkönce uyarır sonra da pat diye elektroşokla indirir valla.
(bkz: Chief of Police)