bugün

Kültürlü insanda çok, müzik zevki olan sesi güzelde çok ama uçkurunun aklıyla gidersen olacağı malum.

Bu uygulamada öyle oldu şuan bir çok kız öğrenci burdan kredi borcunu ödüyor, erkekler seks makinası gibiler maşallah sıçtınız sıvadınız amk.
Tam kız düşürme sitesi. Her hafta 2 tane pompalayacağım kız rahat düşüyor. Bugüne kadar 20 yi geçti.
web sitesi açıkken güzeldi, 2013 yıllarında.
işe yarayan uygulama. Dün gece beni kendi bulan kızla seks. 1 saat sonra evindeyim.
görsel
içine edilmiş site. Alternatifi de çıkmıyor. Blog tv de böyle olmuştu.
icine edilmiş. işin tuhafı alternatifi de yok. Eski halinin aynısını yapsanıza blog tv ile buranın.
http://connected2.me/heyecanadam06

Birşeyler görmek isteyenleri beklerim.
Gay ortam bok gibi herkes amca,abaza ve göt meraklısı maalesef
Tinderin ergenler için olan versiyonu.
(img:#1788600)

2 gün önce tanıştığım kız. 19 yaşında. Bu konuşmalar dünden. Bugün kızın evine gittim. Ailesi şehir dışındaymış. 1 saat kadar vaktim vardı. Kızı 2 kez boşalttım. Yok böyle bir zevk.
Desene orda da başarısızlık.

(bkz: normal arkadaşlık)
Polis ve askerlerimizin bolca bulunduğu mekan .
web sitesini kısıtlı olarak devreye tekrar sokmuş olan sohbet ortamı.
ozguvensiz türk insani uygulaması.
en son lisede giriyoduk buraya yani yıl 2010 falan hala kullanan var mı cidden...
Mesaj sınırlamasını kaldırmıştır.

Baktılar ki, günde 5-10 kişiden fazlasına mesaj atma sınırlaması özelliği üye kaybına neden oluyor, hemen bu sınırı kaldırmışlar.
Her gün 8-10 kızın mesaj attığı uygulama. Seçici davranıyorum. Hepsine yetişmem güç.

18-24 yaş arası ne kadar güzel seksi kız var bu mekanda.

20 den fazlasıyla buluştum. Yaptık birşeyler. Orası özele girer.
kızların değil erkeklerin mesaj attığı uygulamadır. ama linkinizi ekşi sözlükte paylaşırsanız üstünüzde zıplamak isteyen kızlara yetişmeniz epey bir zorlaşır. hepsi hayvan gibi beni şiiyyap diyor. zamanında çok ekmediğini yedim. şimdi yüzüne bakmıyorum uygulamanın.
(bkz: edepsiz şerefsizler)
Olmadıkları kişiliklere bürünen bireylerle dolu uygulamalar kategorisinden sadece biri.
zamanında çok fazla kızı ayıkladığım uygulama. 2016 yılı bu uygulamanın en ama en bereketli olduğu yıldı. burdan tanıştığım bir kız almanyadan günübirlik istanbula gelmişti. gelir gelmez direkt otele geçmiştik. hey yavrum hey.
Bir kızla ilk kez buluşmama vesile olan uygulama.
neden hiç

"bereketli uygulama.

sayesinde az mala vurdurmuyorum." diye entry yok ?
Türkler tarafından yapıldığı için başlarda amaca hizmet etse de sonradan para kazanma uğruna içine edilmiştir.
Yıl olmuş 2019 hala sexting için daha iyi bir uygulama çıkmadı mı dedirten sexting diyarı.