bugün

her ortamda vardır bu adamlar. doğuştan ezik olan çocuklarını sonradan piç yapma derdindedirler.

olmaz!

her ortamda çocuklarını ön plana atıp yönlendirmeye çalışırlar. "abinin anasına küfretsene oğlum. okulda seni döven olursa sende onları döv... v.s. v.s."

çocuk cevap veremez. ağzını açıp da "ya baba bi s.ktir git" diyebilse, baBA KALAN ÖMRÜNE KOCA BiR G.T OLARAK DEVAM EDER. TABiKi DE ÇOCUK DA KÜÇÜK BiR G.T OLARAK KALIR.
kendi çocuklukları ezik geçtiği için acısını çıkartıyorlardır... yanlıştır...
yüksek dozda şımartılarak ve pohpohlanarak büyütüldükten sonra "bu çocuk neden böyle oldu züleyha" şeklinde dumurlara uğrayan babalardır.
soyunu devam ettirmek isteyen babadır.
hayır. hayır. hayır. o tarz istek, kötü olaylara yol açar.

burada anlatılmak istenen, fikrini her ortamda, rahatça dile getirebilen çocuk yetiştirmekse evet.
diğerleri yanılgı içindedir.
oğlunu zenci kıvamına getirmek için don giydirmeyen birini tanıyorum...
bunun bir üst versiyonunu biliyorum ben.
(bkz: torununu fırlama yetiştirmek isteyen dedeler)
"benim torunum gözümün içine baka baka çıkartıp salona işeyecek" diyebilecek kadar manyağını da gördüm. nasıl bir istek nasıl bir çocuk yetiştirme anlayışıdır ben anlamadım. tabi bahsedilen torunun cinsiyeti cümleden de anlaşılacağı üzere erkektir efendim. *
Evine her gelen kişiye küfür ettiren baba (bkz: Hadi oğlum amcaya pezevenk de).
- küfür et babacım!!!
- sittir lan!!!
- aferimmmm lan. çok fırlama olacak bu çocuk sevim, çook. şerefsiz çok da akıllı.
takk. (kafaya bi tokat burda)
- ne vuruyon lan? ipne!
- senin babanı ben

sürer gider!

katranı kaynatsan olur mu şeker
cinsini "sevdiğim1 cinsine çeker!!!

not: "sevdiğim" değil o. beni, babam fırlama yetiştiremedi, rahatlıkla yazamadım!!!
özellikle erkek çocuğu babalarıdır. bir arkadaşım bir gün umumi bi tuvalette 4-5 yaşlarında erkek çocuğu ve babasına rastlar. adam çocuğa şöyle der. oğlum o elinde tuttuğun şey varya çok değerli ha unutma. uyurken bile eli bacak arasını kollayan türk erkeğinin oğluna vereceği en önemli bilgi. tebrik ederiz.