bugün

ne kadar oyun türü varsa içine bir tutam katılmış, tower defense seven ama kart oyunlarına alışamayan benim gibi bünyeleri kendine ısındırabilmiş oyun.
tüm ülkelere açıldığında çok dikkat çekeceğini düşünüyorum. potansiyeli var, güncellemelerle düzeltilecek geliştirilebilecek oldukça şey var, güzel oyun sonuç olarak.

şuan bildiğim kadarıyla yeni zelanda ve avustralya app store üzerinden indirilebiliyor sadece.
kesinlikle tavsiye ettiğim oyun.daha türkiye'de yayınlanmadı ama apk sını yabancı sitelerden edinip oynayabilirsiniz.
Suan oynuyorum inanilmaz zevkli bir oyun kart ve kule savunma karisimi olmus.
Sandık sayısı artmıyor mu bu oyunda? Doldu her biri de 8 saat. Biri bitmeden diğeri açılmıyor. Böyle bekleyecek miyim ben? Sözlük abi sen yetkili birine benziyorsun. Yardım etsene.
supercell'in en son çıkardığı zevkli oyun. oynayan varsa klanımıza bekleriz efenim.
supercell oyunu.

yalnız şöyle bir gerçek var bir zaman sonra surekli aynı şeyler tekrar ediyor. bu da insanın oyundan soğumasına sebep oluyor. klan savaşları falan getirilirse daha güzel bir hal alacak. eminim ki getirilir yakında.
supercellin yeni oyunu.
görsel
Bir nevi hamle Sırası ve Sınırı elinizdeki kaynaklarla sınırlı 3 Taşlı satranç oyunu.
Piyasadaki online oyunlara nazaran daha cok strateji gerektiren oyundur. Klan savaşı yakında gelir cocda da klan savaşı yoktu başlarda.ayakcilar klanımıza bekleriz bu arada.
tüm dünyayı saran her çeşit oyundan bir tutam atılarak yapılmış sprcll oyunu. en son okuduğum habere göre clash of clans'ın ilk 1 ayda yaptığı kazancın 18 katını yapmıştır yine ilk 1 ayda.

strateji, akıl, mantık ve sabır gerektiren savaşları var. tavsiyedir.

ayrıca klan arayanlar Vona Royale klanına bekleriz.
supercell tarafından çıkarılan, merak ettiğim, muhtemelen deneyeceğim oyundur.
anlatmak, bilgilendirmek isteyen arkadaşlar yeşillendirebilirse sevinirim.
sonunda 800 kupaya ulaştığım oyundur. sinirden 3 defa oyun sildirtti. 650-799 arası en gıcık yer. 4 sandıkla çıkmanız önerilir sonra 1 gün bekliyip sandıkları açın, kartları alın, desteyi hazırlayın. saygılar.
hearthsone gibi ama daha eğlencelisi sanki. beni baya sardı oyun. ama oyun kaybedince duvarlara yumruk atasım geliyo ve kupa sayım geriledikçe de yükseltmek için deli gibi oynuyorum daha çok oyun kaybediyorum.
X yayı kartını allah evimizden barkımızdan uzak eylesin.
#8LYURJ8 klan kodumuz gelmek isteyen gelebilir yenilere oyunu öğrenebiliriz yaklaşık 15 kişi oynuyoruz .

Oyun bağımlılık yapıyor yenildikçe kazanma isteğiniz artıyor kazandıkça kazanabilirim düşüncesiyle daha çok oynuyorsunuz
Yenildikçe kazanma isteğini arttıran garip oyun.
3leveldeyken 6-7 level adam atıyor diye sildiğim oyun. boktan bişey amk. oynayana laf yok ama clash of clans kadar olamayacaktır.
4 seviye üç silahşör kartımla dehşet saçtığım oyun. kupam şu an 2150 oldu. devle iksir pompasını da birer seviye arttırırsam tadından yenmez.
clash of clans'ı bıraktıran oyundur.
kupa sayınız 2000lerde tıkandı kaldıysa önereceğim taktik havan ve roket kombinasyonudur. bu taktikle şu an 2600 kupaya dayandım. taktiğin zayıf noktası yok gibi. çok sağlam elemanlar denk gelmediği sürece kazanırsınız. tv royale'den havan oynayanları izlemenizi öneririm. alışmak biraz zaman alabilir.
Acayip boktan bir oyun. Tavsiye isteyenler için en iyi kart kredi kartı.
sabahtan beri bu oyun sayesinde kufurbaz oldum nasil sinir bozucu bir oyundur anlamiyorum 900 kupadan 1200 kupaya cikmak icin 5 saattir araliksiz oynuyodum 1200 kupaya ciktim 4.arenada savasiyorum 6 levelim karsima 8 level adam geliyor 1428 kupasi var bu nasil esitlemedir amk! yapicaginiz oyunun serverine balgam atayim isiniz gucunuz milleti hirsa getirip para yatirmaya zorlamak tabi bi el kaybedince hirs ustune hirs kart degistire degistire 700 kupaya kadar geriledim sayelerinde bu oyun benim icin bitmistir artik daha henuz baslamayan arkadaslar sakin olakide baslamaya kalkmasin asiri derecede bagimlilik yapiyor telefonun sarjini iciyor zaman israfi. oynayan arkadaslardanda temennim en kisa zamanda sinir krizi gecirmeden, para yatirmadan bu oyundan uzaklasmaniz !
1900 kupada bulunduğum oyun. mutlu oldum ya allah razı olsun süpercel.
görsel

kupamdan etkilenen kızlar eqle.