bugün

5 para etmez oyundur.
Sözlük klanının kurulduğu oyun. Oynayan yazar arkadaşları bekleriz. Klan adı tabii ki; uludağ sözlük
Klan aradığım oyun.biri Yeşillendirsin.
bağımlılık yapan oyun.

fakat öyle ahım şahım bir oyunda denilemez.
Clan aranır. Yeniden başladım 7. Seviye köy binası ile yoluma devam ediyorum. Mesaj kutumu şenlendirebilirsiniz.
clash of clans bir savas oyunudur yolda, kafede, toplu tasimada oynayan kimi gorsem gozlerim dolar caniim dedirtir. 8. seviye belediye binasi ve seviye 71 ile oynamaya devam etmekteyim klan arayanlar yesillendirsin mesaj kutumu.
Yaş ortalaması yerlerde olan oyundur.
120 seviye oldum hala satamadım hesabı, en sonunda hayrına verecem buradaki ergenlerden birine.
83 lvl a kadar gelip sıkılıp bıraktığım oyundur. telefonun bataryasının anasını sikti resmen bir telefon yedi oyun.
9 SEViYE köy binam olan 93 level olduğum oyundur. Hava saldırısı veya domuz biniciler ile saldırmayı tercih ediyorum genelde. duvarları oldum olası sevmedim zira.

sözlükçülerin klanı var mı? adam gibi klan savaşı yapabilen klan aranmaktadır. 92-93 level 2 kişiyiz, mesaj kutumu aydınlatabilirsiniz...

kullanıcı ismi: h.a.a.r.p
mevcut klan: mega turkey(#LQJ8V2YL)
kristal liginden pek ganimetli köy çıkmayan oyun. ganimet kasılacağı zaman en güzeli altın 1 de oluyor.
bağımlılık yapan android oyunu. yapımcısı amerikalı olmasına rağmen oyunun içerisinde amerika'ya iyi saydırıyor.
klana adam lazım deyip hanımın telefondan hesap açtım. ilk başlarda bu ne ya saldırı oldu diye bildirim geliyor diye rahatsız oluyordu. şimdi kendi oynuyor. ben ona sürekli ejderha yollamaktan kendim oynayamıyorum. böyle enteresan bir oyun.
amına koduğumun oyunu.10 günlük geliştirme mi olurmuş lan.
hesabı silmek istediğim ama bir türlü silemediğim, bir ara bağımlısı olduğum oyun.
oyunu 1 yıldır oynuyorum yine de yuzde yuz yıkabilen oluyo koyuyor insana.
Çok bağlandığım için sildiğim bir oyun. Gelemem ben öyle şeylere.
vurduruyodur. evet.
250 tl para yatırmıştım ben bu oyuna.daha sonrada sıkıldım ve oynamayı bıraktım.yani ilk başlarda sarsada biraz zaman geçince can sıkan oyundur.
Zevkli ve çok vakit harcanması gereken güzel bir oyun.
An itibari ile 128 level olduğum oyun. Kendi klanima sahibim tabiki. Klan arayan tüm arkadaşlara yardımcı olabilirim. ( 6 level klan )
zaman öldürmenin en iğrenç yöntemi.

böyle saçma oyunlar oynamak.
15 dakika katlanamadım bu oyuna.
klan mı kursak dediğim oyunudur.(78 lwl)
Satılık hesabımın olduğu mobil online oyundur.(108level)