bugün

acilen yeni bir sosyal tespite mağruz bırakılıp, kategorize edilerek kimlik bulmasına yardımcı olunması gereken genç. ayrıca nevi şahsına münhasır bir yapıda olduğu da aşikardır.

(bkz: sen buralarda yenisin galiba)
hayatını kategorize etmemiş, bilinçli, her türlü ortama ayak uydurabilme şansına sahip olan, toplumun belirli bir kesiminin bir parçası olmayıp kendisi olan gençtir.

edit : olayın neresinden tuttuğuna da bağlı. top da olabilir, uzaylı da... bu benim tespitim.
top olması kuvvetle muhtemeldir.
bir b.k olacağım diye benliğini kaybetmemiş insandır.
kişilik karmasası içinde kaybolmus genç.
(bkz: sana insan diyenin a ina koyayim)
yüzlerine bakınca ne temiz yüzlü çocuk denilen en güzel kızlarla uzun soluklu ilişkiler yaşayan Seven Hill'in reklam yüzü Keremcem havasındaki arkadaşlardır.
diğerleri gibi kimseye özenmemiş kendisi olan gençtir.
tanımlanamamış bir tiptir. acilen tanım bekliyoruz.
emo olabilir.**
(bkz: kayıp jenerasyon)
(bkz: kedidir kedi)
emo olmadığını kimse garanti edemez.
bıçkın delikanlı.
olsa olsa cem yılmaz karakteridir. (bkz: alyan kamuran)
(bkz: hippie genç)
(bkz: düz adam)
normal olan gençtir. *
mumla aranan insan evladıdır.
inek olabilir. gözlüğünü takıp, saçını sallayıp dersine bakıyor olabilir.
aklı başında gençliktir efenim bunlar,sayıları gayet sınırlı olmakla birlikte,birer inci gibi de değerlidirler.değerleri daha da bilinmeli ve saygı duyulmalıdır.gerçi kime göre neye göre
sosyal bir ortamda ön yargı manyağı edilen insan. sizi taksa sizin gibi olurdu. ne ile ilgilendiği nasıl bir ruh taşıdığı kendisine sorularak öğrenilebilecek şeylerdir.
(bkz: düz adam)
anladık ki emoymuş kendisi.

bizim gençlik kendi arasında uydurur böyle şeyleri çünkü. bayılır. adam bütük tikileri eleştirdi, bitirdi, çünkü özendi hiç birisi olamadı. sonra gotik falan dediler, onu da beceremedi, yerin dibine soktu. tü kaka oldular.-ki öyle harbiden- kıro denen gençler zaten tarih oldu. bir çoğu bu diğer şekillere büründü.

şimdi de emo oldu bunlar amca. baktın onu da beceremediler, ayarlanır, bulunur birşeyler.. eğer hepsinden sıkılırsa, çeker yine kumaş pantolon-gömlek ikilisini. zaten hepsi öyle başlamadı mı? du bakalım.

ayrıca bu "ciks tiki gotik kiro olmayan genc" ve hatta emoyu da ekle; "ciks, tiki, gotik, kiro, emo olmayan genc" klasmanında olanlar sözlük yazarıymış. yeni öğrendim, bir yaşıma daha girdim. bayağı da olmuşum.
ne olduğu belirsiz asoyal gençtir. insan biraz özenti olur ya.