bugün

kendisinden beklenmeyen bir konuda iddialı bir söz söyleyen insanın, sözün sonundaki ifadesi.
Bir şey söyledikten sonra çevresindeki insanların bön bön bakışlarının ardından, insanın her ne kadar diğerlerini ikna etmeyeceğini bile bile söylediği söz "ciddiyim".
hep arayıp da bulamadığım, daha doğrusu aklıma gelmeyen nicki kullanan yazar. umarım nickine hakim olur.

(bkz: nickinin değerini bil) * (bkz: sickinin değerini bil)
ortamı "bak ben senin kulağını çektim sen de benim burnumu çek" minvalinde entryler girerek ne idüü belirsiz bir naneye çeviren kişidir. çok da ciddiymiş.
#4388451 entrysinde ki;.
mal oldum zaten,

mısrasına gerçekten ciddi misin? diye sormak istediğim yazar.
ciddi bir şeyler anlatırken karşındakinin lakayt davranması sonucu öfkeyle sert bir şekilde söylendiğinde etkili olan söz.
eski bir yazarın yeni mahlasla sözlüğe dönmüş hali.

keyfkesh'i tanıdığına göre o dönem yazarlık yapmış olmalı. ancak bir bakıyorsun keyfkesh'in gidişi 9.ay, ciddiyim'in gelişi 10.ay. hangi artizlik hareket veya gereksiz entry in yüzünden silik oldun da geri geldin ?
başka bir yazarı eski bir yazarla ilişkilendirirken kendisinin eski bir yazar olduğunu afişe etmiş yazar.

bu kötü bir şey mi? hayır. peki' neden yapıyor bunu? bahsettiği eski yazarın, yani keyfkesh'in kaç kez haksız yere atılıp en sonunda bıkarak sözlüğü bıraktığını biliyor.

belki yeni bir yazara da aynı muameleyi uygun görmüş. neden? herhalde kendisinin girdilerini fazla "radikal" bulmuş.

maksimum 2 aylık bir yazar içinse fazla derin bağlantılara sahip olmalı. yeni bir yazarın eski bir yazarla ilişkilendirilebilmesi için olaya baya' bi' hakim olmak lâzım, ya da ip loglarına ulaşan bir moderatörü tanımak, ya da olmadı o moderatörlerden birisi olmak lâzım. diğer hesabı yani. sözlüğe fazla takılmayan biri olarak hakkında bize çok fazla ihtimal sunmuş yazardır.
her entrysinden sonra nickini görmem beni pek bir mutlu eden yazar. barney stinson havası katıyor kendisine nicki.
(bkz: true story)
(bkz: I am serious)
(bkz: ey uuser titre ve kendine gel)
(bkz: why so serious)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar