bugün

izlerken dumurlara uğradığım dişleri yüzünden gülerken ağzımı kapamama neden olan karakter.
tecavuzcu coşkun için nasıl yer onemli degilse , bunun içinde kadın onemlı degil , her turlu kadını goturuyor gerekirse kese kagıdı kullanarak.kadınları her zaman kucumsuyor ama konusmak istedigi zamanda ondan daha iyi bir dost bulunmuyor ama adamın piçlik kanında var akıllanmıyor.birde taksi parasını unutmayalım...
nip/tuck ın her bolumunde bir kadına tuck'an erkek.*
bence kutsi'nin doktorlar adlı dizide oynamasının sebebi*. ama ufak bir sorun var. kutsi'nin rolü christian troy karakteriyle çok ters kalmış. ben diziyi ilk gördüğümde "aha işte türk dizilerinde de troy gibi bir dallamaya sahip olacağız" diye sevinmeme rahmen dizinin senaristleri beni hayal kırıklığına uğrattı.
ne olurdu sanki kutsi de rol icabı yeni tanıştığı bir kadının kalçasından kokain çekseydi. * ya da rolü kapmasının temel nedeni olan karakterin tam tersine ortalıkta bir kahraman edasıyla dolanmasaydı. istediğim şey çok mu zor?
bir türkiye versiyonu çekilecekse şayet nip tuck'ın kesinlikle bu karakteri; atilla saral oynamalıdır derim ben. bir bakın derim ben; http://www.moradam.com/kackar/saral3_k.jpg
aynı zamanda 4. nesil bir yazar. hoşgelmiş.
bir bayanın başına kese kağıdı geçirilmesi uğruna yattığı tarz adam, daha sonra bu bayan yeniden ofisine döndüğünde koltuğunu arkaya çevirip bir kaç damla göz yaşı dökmüştür, bunun sebebi ise kimber ın onu terk ettiğini sanmasıdır, kese kağıdıyla pek alakası yoktur...
julian mcmahon tarafından gerçekçi bir biçimde canlandırılan, her bölümü de atraksiyonsuz geçmeyen, nip tuck'ın iki doktorundan birisi. julian mcmahon öyle bir canlandırmaktadır ki, izleyen er kişi de, ''ulan ne şerefsiz bir adammış, gerçek hayatta da böyledir garanti bu'' demektedir kendi kendine, her ne kadar gerçekten de gerçek hayatta böyle olup olmadığını bilmesek de.
görüp görülebilecek en karizmatik adamdır. ama maalesef aramızda beyaz cam ve yenilemez bir güç vardır. *
julian mcmahon'un bile bu denli karizmatik olabileceğini düşünmüyorum.
kutsi'ye cok benzeyen zat_ı muhterem, ekranlardaki en karizmatik eleman, peki kutsi niye böyle?
herkesin kutsi'ye benzettiği, ama benim bir türlü kutsi'ye benzetemediğim aktördür. acaba sorun bende mi?
(bkz: kutsi ye benzetememek)
(bkz: ampaparası)
süper bir gülüşü ondan daha da süper bir ağlayışı olan hoş cerrah.
sızan haberlere göre yeni sezonda iktidarsız kalacağı söylenen kişi.
pek spoiler sayılmayacağı için söylüyorum zira beyefendinin yanmamış poposunu özel olarak dördüncü sezonun neredeyse her bölümünde görüyoruz.

ki popsu kı.ı dediğim şey yok öyke de ilginç. zaten bu olmamışlık yok duygusunu yazarlar da farketmiş ki sonradan senaryoya bununla ilgili bir şey ekliyorlar. evet.
"god gave me a dick, and i intend to glorify him by playing that organ as intensely, and as often as possible"

christian troy, S04E09.
bölümlerden birinde kendi burnuna anestezisiz estetik yapmış cerrah.
wilber'in babası. (bunun diziyle alakası ne, zaten wilber 2. sezonda gitti diyenlere 4. sezonu izlemelerini tavsiye ederim)
ilk başta özel bulmadığım, sonra sevmeye başladığım ve 3. sezondan itibaren her görüşümde içimi çekip izlediğim, julian mcmahon tarafından mükemmel bir şekilde canlandırılan nip/tuck karakteri. kült olmuştur.
nip tuck ile tanışma fısatı bulduğumuz başarılı ve uç noktalarda yaşayan karakter.
kylie minogue'un eski eniştesi. erkek idolü.
nip tuck un 4. sezonunda epeyce zorlanacak olan karakter...
bugün anladım ki kendisi bir cadı avı mahkumu. zevkle okuyor, sadece ve sadece nick'inden ötürü bile büyük bir sempati besliyorum kendisine.
taş hatun brooke shields in kuyruk sokumuna adını kazıtmış karakter. *
doğum gününü çaylak geçiren canımın içi yazardır.

(bkz: baskılar bizi yıldıramaz) ahahahah. mesaj bilem* verdim!