bugün

eski cannibal corpse, mevcut six feet under vokalsti.

(bkz: psikopat)
http://cannibal-corpse.bi...pictures/chris/chris4.jpg

sıfatından kişiliği anlaşılabilen tiplerdendir.
death metaL tarihi'nin en başarıLı vokaLidir.. güçLü ve tok sesi iLe şarkıLar'a muhteşem bir hava katar.. sahne duruşu kraL.. sahnede çıLgın metaLci ayakLarına yatmıyor.. psikopattır.. fakat bir konser öncesinde bir bebeği sevişi vardır ki gözLeri yaşartır * cannibaL corpse'tan ayrıLdıktan sonra "six feet under" adLı grubu kurmuştur.. bu grubu allen west * , death iLe çaLışmışLığı oLan terry butLer * ve greg gall * iLe kurmuştur..
death metaL denince akLa iLk geLen isimdir..
the aygır evladı
başka bir hayvan için (bkz: max cavalera)
hem stüdyo hem de canlı performansıyla mest eden çok kaliteli bir death metal vokalidir, şanını hayvani brutal vokaline borçludur lakin daha öküzleri de vardır elbet bu abinin**.
1967'de doğan, brütal vokalin yaratıcılarından ve de en iyi temsilcilerinden birisidir. 1988-1995 yıllarası cannibal corpse grubunun vokalistliğini üstlenmiştir. ancak "ben böyle saçma sapan vokal yapamam diyerekten(jest atarak) cc grubundan ayrılır ve 95'sin sonlarına doğru da six feet under adında death-grindcore metal tarzında grup kurmuştur.
cc zamanında da front man'di sfu zamanında da front man. brütal vokal olayını fazlasıyla aşmış(ses tonu mudur nedir) söyledi mi o "hr" sesi eksik olmayan ayrıca canlı performansı gerçekten de süper ötesi olan tek bir kelimede dahi detone olmadan brütal'ini brütal gibi yapan allahsal özel insandır. ben şuan chris barnes gibisine rastlayamadım o gerçekten de tek onu allah bize özel olarak yolladı... çoğu brütal vokal meraklasının da genelinin idölüdür. zamanında kusarak söylerken şimdi birazcık ses tonunda ölmüşlük olsa bile yine bitmeden usanmadan içindeki hayvanlığıyla(bu işi bırakmam lan) devam etmektedir. bu arada chris barnes babamıza selamlar yolluyorum. ve o vokalinin ayrıca karizmasının önünde eğiliyorum.

(bkz: bu insan olamaz)
konserlerde şarkıyı söylemeden önce ismini anırarktan haykıran,sonrasında ise kafası kopacakmışcasına headbang yapan brutal adamı.
omegle'da karşılaştık ya. daha bir şey demiyorum.
#5378126 kafayı kürtler ile bozmuş yazar. sürekli kendi hayal dünyasından bir şeyler uydurup, kürtlerin söylediğini iddia ederek ilgi çekmeye çalışıyor kanımca. ondan sonra ise olmayan tarih bilgisi ile kendince bir şeyler yazıyor.
yazdıklarıyla kürtleri ve kürdofilleri pek bir sinirlendirmiş yazar. "az bile yazmış" dediğimiz yazar. ilgiyle takip ediyoruz.
sözlükte özel mesaj yoluyla kendisine seni sikerim diyebilen soad hayranı ergenleri sinirlendirmiş yazar.
(bkz: ananıda al git)
şu sözlükte tanışmak için can attığım, kralların kralı sözlük yazarı.

çok büyük insan çok.
verdiği ayardan sonra soğuk bir bira içmek zorunda kaldım.
verdiği ayar tarihe geçmiş ulu insan.
ayar vermek için atlarla haşır neşir olan yazar.
bir başlığa ve başlık yazarına, kendisinde bulunan hatta tüm erkeklerde bulunan bunu bırakın hayvanlarda bile bulunan bir üreme organını yazarak ayar verdiğini sanan; ata-erkil, sexist, geri kafalı ve bastırılmış cinsellik sorunları yaşayan kişilerinde yücelttiği kişi.

bir baktım "tarihin ayarı" , "harika ayar" merak ettim nasıl bir yazı yazmış ta birisini haksız çıkarmış diye ve ne gördüm : 'yarrak var yer misin'.

gerçekten tebrikler. bir organ bir cinsiyeti ancak bu kadar yüceltebilir, ancak bu kadar hayatın tek dayanağı haline gelebilirdi.
ayar vermek için kullandığı at uzvu moderasyon tarafından budanan yazar.*
cidden kürtlere kafayı takmıştır burada problem yoktur asıl korkulan kürtlerin takmasıdır.
(bkz: #5733677) bu gibi entryler ancak bu gibi ırkçı yazarlar tarafından yazılabilmektedir.sanırsam kendi ırkının kanatları olduğunu sanmaktadır. zattirizüttüt
(bkz: #5734429) ya kimindi? denilebilecek yazardır. zanneder ki insanlık kendi ırkından türemiştir.
güldürür.
yazdıklarını okuyunca 'evet, işte bu benim' diyebiliyorum. sanırım o da benden.
orta cüssede bir kızla sevişmesi halinde kızın canlı kalma olasılığının ajdar'ın müzikalitesini artırma olasılığıyla eşit olduğu six feet under vokali.
üslûp ve ayar konusunda kendini geliştirmiş bir arkadaşımız.
(#6109323)
Hayvan gibi ayar veren yazardır.
Peşindeyiz.