bugün

partinin kedisi şero ölmüş. cenaze töreni düzenlemişler. hayvana kabir yapmışlar. fotoğrafını çerçeveletip törene getirmişler. başta genel başkan olmak üzere partililer törene katılmış. üstüne sırayla toprak atmışlar. şaka gibi.

insanların ölen hayvanlarına üzülmesi çok doğal. ama bu saçmalık nedir? bu hassasiyeti keşke şehit cenazelerine karşı da gösterselerdi. hala daha bu muhalefetten umudu olan var mı?

https://x.com/politizasyo...tatus/1840009511324557643
Bence çok güzel bir hareket, Takdir ettim. Şero’ya çok üzgünüm, ışıklar içinde uyu şero…
naif, zarif bir düşünce. vahşi, insanlıktan nasibini alamamış 3 iq lular için saçma, manasız gelebilir.

bu 3 iq lular aynı zamanda köpeklerin katledilmesini savunur genelde.
Olabilir niye olmasın.
baba yine nokta atışı tespiti yapmış. şaşmaz.

görsel
Şero, sadece bir kedi değildir. CHP ailesinin bir ferdidir. Onu öylece çöpe atacaklar mı sandın?

Edit. CHP'nin en eleştirilemeyecek hareketi
ne olmuş, ben sokak hayvanlarının uyutulması gerektiğini savunuyorum zaten. bunu gizlemiyorum ki. benim için ölen çocukların hayatı o hayvanlardan ve senin gibi beyinsiz köpektaparlardan daha değerli. bu beni hayvan düşmanı yapmaz. ayrıca bu saçma olayla onun ne alakası var?
Siz anlamazsınız.

O yüzden bu ülke insanlıktan nasibini almamış bireylerle dolu.
çok alakası var ama senin gibi içinde sadece nefret barınan leş tipler o alakayı da bulamaz, kuramaz.
Arkadaşlar garibinize gitmesin bence, yani o kedi CHP ile özdeşleşmiş olduğundan dolayı CHP'nin de kendisiyle özdeşleşen bir kedi için de böyle şeyler yapması kötü bir şey değil.
Yapsalar bir dert yapmasalar bir dert amınakoyim.
Oyum cehapeye.
ben biliyorum aslında senin lafı nereye getirmeye çalıştığını ama mallığını kendin yaz istedim. o mercimek aklınca bana hayvan düşmanı etiketi yapıştırmaya çalışıyorsun ama baltayı taşa vurdun beyinsiz. çünkü benim mama lobisinin güdümündeki köpektaparlara gösterdiğim tepkiyi kendine referans alarak yapıyorsun bunu. ben 11 yıl evimde hayvanlar besledim. öldüklerinde de bahçeme gömdüm. sözlükte de yıllarca hayvanlarla ilgili güzel paylaşımlar yaptım. hatta şero'yu twitter'da ben de takip ediyordum. zahmet edip biraz geriye gidebilirsen görebilirsin. ama senin gibi sözlüğe daha dün gelmiş iftiracı kokuşmuş insanlar sokaklardaki çocuklar için artık bir tehdit haline gelen köpek sorununa, mama lobisi ve sokak hayvanları üzerinden yolsuzluk yaparak nemalanan köpektapar kitleye tepki gösterdiğim entryleri aradan cımbızlayarak çekip çıkarıyor ve prim kasıyor, düşmanlık yaratıyor. yukarıda eleştirdiğim tek şey hayvanın ölümüne yapılan törendi halbuki. konu şu an ekşi sözlükte de tartışılıyor. hemen hemen herkes bunu saçma buluyor. kimse de olaya buradaki gerizekalılar gibi duygusal yaklaşmıyor ve bu düşünceleri onları hayvan düşmanı yapmıyor.
(bkz: Hayvan mezarlığı)

Dirilirse düşmana güven, dosta korku salan bir kedi olacaktır.
Ha tamam o zaman ben cehapeye veriyorum.
Güzel hareket sakallı şalvarki bi orospu evladi dinci cenazesini kaldıracağıma kedi cenazesi kaldırırım.
Boş yapma uykusuz baykuş seni ben uyuturum sokak hayvanı uyutacagima.