bugün

en azından bazı mhp'liler ve akp'liler gibi satıcı değil.
ideolojileri benzer iki partidir, hdp nin neden ısrarla terör örgütleri ile ilişkilendirilmeye çalışıldığını merak ediyorum.
hdp ve chp nin ismini yanyana yazıp sanki pkk ile iç içeymiş gibi gösterenler, insan değilsiniz.
imralıdaki terörist başıyla görüşmeler yürüten evetçilerinki kadar sıkı bir kardeşlik değildir.
beraber yürüttükleri çözüm süreci dolayısı ile doğru olan söylemdir. kılışdaroğlu nasılda elinde mikrofon "sayın öcalan" diyordu dimi.. pkk lılara barış güvercinleri diyordu dimi.. diyarbakır meydanında aponun mektubunu okuyordu.. pkk ile görüşen arkadaşı ben gönderdim sıkıntısı olan bana gelsin diyordu.. sayın öcalan aldığı "kellelerin" cezasını çekiyor mu demişti neydi. habura teröristlerin ayağına hakim ve savcıları yolluyorlardı.. ah bu cehape ah bu kılışdaroğlu ahh..
mhp li hayırcılarda var ne var bunda onlarda mı hdp li oluyor.
Hayir diyen baska parti mensuplari da var o zaman onlarda hdp ile isbirlikci di mi?
hdp nin öz kardeşi akpdir.
işte chp bu yüzden kaybediyor.

Atatürk'ün partisi ve aponun partisi yan yana gelmiş, bu ladar mı düştünüz.
ikisini kardes zanneden güruh fitnecidir. fetönün götünü yalayanlari gördü bu gözler, pkk yi davulla karsilayanlari da..
Kendi fikrini olusturamayan gerzeklerin en temel elestirisi.
Ben kendi fikrimi olusturamiyorum, begenmedigim bir kitle ne derse tersi dogrudur o halde. O kadarini minik elektron da yapiyor dostum. Beynin olmasinin bir farki olsa idi su hayatta iyi olurdu.
bu seçim sürecinde epey pekişmiştir!
görsel
akp pkk aşkıyla kapışır.
(bkz: Tayyip in hdplileri yol arkadaşlığına çağırması)
bir bütün ayrılmaz ikili gibi kardeşliktir.

görsel
Babaları ise fetödür *
Akp hdp kardeşliği kadar olmasa da bilinen gerçektir. Dün akp oy devşirmek için yanaştı bunlara, bu gün chp yok birbirinizden farkınız amına koyayım.
inkar edilemez gerçektir. Bu çalulculara kazandıranlar da malum şehirlerdeki teröristlerdir.
(bkz: cexap)

Chp değil onun adı, céxâp. Chp Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu, altı okuyla ülkeye çağ atlatan bu ülkenin kurucu partisiydi. Ama kalmadı, partinin başına dersimli kemal geçti ve ne kadar ermeni sevici, pkk savunucusu Kürtçü mikrop varsa doldurdu. Sikik bir parti oldu çıktı. Hdp ile sevişmelerine de şaşırmıyorum dolayısıyla.

Atatürkçü olduğunu düşünen arkadaşları buraya alalım: (bkz: iyi parti)
Chp li degilim, o yuzden emin degilim ama chp heralde bakti,

akp kendi lideri icin " pacalarindan yolsuzluk akiyor" diyenlerle, " sen nasil bir muslumansin" diyenlerle, "senin yaptigini anca iblis yapiyor" diyenlerle beraber ortaklik yapiyor,

demek ki dedi, oyunun kurali bu .....

Guzel kardesim, baskasina bok atmadan evel o gotunu yaladigin icin zamaninda soylu ne dedi, bahceli ne dedi acta bir bak.

ama ne bakacan, zaten biliyorsunuz. KArakter olmadigindan tepki vermiyorsunuz. Problem burada.
Savunulma mekanizması şaşırtmayan, hatta baymaya başlayan Kürtçü sikişi. Hala ''ama akp de yaptı'' diyerek savunmaya çalışanlar var. Ulan akp yaptığında analarına sövmedik mi? Aynısını chp yapınca cici mi oluyor? Neden göte göt demiyorsunuz?

Bunun adı siyaset değil, taraftarlıktır. Dün AKP'ye söven adamı alnından öperim, ağzına sağlık derim. Ama aynı adam bugün chp'yi övüyorsa karaktersiz omurgasız kaypağın tekidir nokta net.
bazilarinin entry leri gotuyle okudugunu anladigimiz baslik.

akp yapti diye chp nin yapmasi normal diyen mi var? Biri bok, oteki ondan bok diyoruz.
CHP hali hazırda iyi parti ve saadet ile ittifak seçimlerde de gördük hani var mıydı HDP yanlarında

Ulan bundan 5 sene evvel başkanlık seçimlerinde uzuna oy yağdırıp yetkisini artıran o hdpli melisler,merveler değil miydi sonra baktınız oy kaybı var hemen adamların terörist olduğu aklınıza geldi çözüm sürecinde Habur sınır kapısından türk askeri gözetiminde soktuğunuz teröristlerle kapıştınız

Sonra da suçlu chp mi oldu ulan HDP tamam dese nefessiz görüşürsünüz ulan onu,bunu sevgili kavganıza alet etmeyin bari yüz verse hdp seçmeni (ki verirler onlarda o omurga yok) nefessiz görüşürsünüz

Ulan bir de hdp terör örgütü uzantısı hepimiz biliyoruz ne diye kapatmıyorsunuz o zaman çünkü CHP ile yan yana gösterip prim kasmak daha kolay.

Edit:bundan tam 5 yıl önce CHP'ye faşist diyenlerin şimdi terörist demesidir.
asgari mustereklerde buluşmak diye bir şey vardır. demokrasiyi savunan pek fazla partinin kalmamis olmasından dolayı olmasın bu yakınlaşma. demokrasi ve güçler ayrılığı tartışmasız vazgeçilmezdir ve samimi olarak bunu savunanlar az bile olsa iyidirler. demokrasi olmazsa olmazımızdır.
Gezi olaylarında akp götünü hdp sayesinde kurtarmıştı. Hatırlayın numaradan geziyi destekler gibi yaptı hdp. Bu da tarihe not düşülsün efenim...
görsel