bugün

Steam'de bu haftasonu bedava olduğu için keşfettiğim bol aksiyonlu çok oyunculu bir oyundur. Oynanışı: Skyrim, Grafikler: Mount & Blade: Warband diyebiliriz. indirip oynayınız.
summer sale dolayısı ile 3.90 tl'ye alabileceğiniz, mount & blade benzeri oyun.
bir warband olmasa da güzeldir. game of thrones soundtrack ile güzel gider.
torn banner yapımı bağırma simülatörü. şu oyunda bağırarak aldığım keyfi hiçbir oyundan almamışımdır.

şaka bir yana, kendisi çok orijinal bir fpsdir. orta çağ temalı online multiplayer savaş oyunu. 4 sınıf askerle çeşitli oyun modlarında (objective, team deathmatch, last team standing, free-for-all) kılıç, kalkan, allah ne verdiyse savaşıyor, delikli demirin icat olmadığı, dolayısıyla mertliğin bozulmadığı zamanlarda savaşın keyfini alıyorsunuz. battlefield bok yemiş, ben bu oyunda daha çok eğleniyorum. gırtlağını patlatırcasına bağırıp düşmana hücum etmek, göğüs göğüse çarpışmak gibisi var mı?

her indirimde 4 liraya iner (mesela şu an devam eden kış indirimlerinde olduğu gibi). 4 liraya alabileceğiniz en iyi oyundur, kaçırmayın efendim. arkadaşlarınızı da toplayın hatta, beraber bağırın.

yazarın favori takımı mason order'dır. sorana masonların daha güzel bağırdığını söyler. "for the order!" diye bağırarak hücum etmek suretiyle uzaklaşır.
steam de 48 saat oynama sürem olan sağlam oyun. çok fazla bug vardı eskiden gene indirsem mi acaba.