bugün

Şimdi bunun gtüne 18 lik inşaat çivisi çakmak neden suç?
tipe bak çay demle.
Eşeklik bakidir.
(bkz: mağara avi)
Or.spu çocuğu beyanıdır.
Olsun bi kravat bir ceket, hooooop iyi hal indirimi.
sonuçta tacizde bir özgürlüktür. hiçkimse bi haltım yiyemez. taciz ediyosam o benim hakkım.
linç edilmesi gereken yaratığın sözü.
çomar denen tiplerdir.
bence kadın eğitilmeli ve bireysel silahlandırılmalı, ben kız çocuğum olursa bunu yapacağım. böylelerinin götünden o an kalsın.
potansiyel tacizcidir.

acilen gözetim altına alınması ve eylem halinde gerekli işlemlerin yapılması gereklidir.

ayrıca kesin ''uzun'' severdir bu. tipinden belli.
Off yavrum derim diyen adam ile aynı kişidir.
Yolun sonuna gelmiştir.
Eskisehirde adalarda estv mikrofonuna konusan sahis. Kapaliysa sorun olmazmis. Acik bayanlar tacizi hak edermis. Bu adamin bu sozlerine ragmen ropartaj niye yapilmis anlamadim. Bu zihniyete sahip sahislar oldukca daha cok kadin sorunlariyla ugrasir bu ulke. Haberi gordugum an o mahluk benden iyi beddua aldi net.
"madem öyle yapsın bir hata, gönderelim hapishaneye, versinler orada cezasını." dedirten gerzek.
cezaların caydıramayacağı insandır. cezaların düzenlenmesinden önce tacizi tamamen normal gören ayıların zihniyetleri düzeltilmeli.
En cok da boyle pisliklere karsi bizlerin gucsuz olmasi bana koyuyor. Bu zihniyete sahip adamlar yuzunden hayat bitebiliyor. Kadinlari sadece kapali ve acik olarak siniflandiran, acik kadinlara bu bakis acisina sahip bu tarz insanlar yuzunden sokaklarda, toplu tasima araclarinda rahatsiz edilmekten korkar oldum. Bana bu hissi bu korkuyu bu tedirginligi yasatmaya hakki yok kimsenin.
Allahindan bulman dilegiyle.
Aksan gözden kaçmamıştır. Kürttür. Bu tanım yeterli.
cahilliğin uçsuz bucaksız görünmeyen ve kendince bitmiştir. (anlamlı bir şey olcakdı ama toparlayamadım)
kürt lütfen...

fazla söze gerek yok.
Cahillikte 1 Numara olan Erkektir Tecavüz Ettikten sonra pişman olacağını Bilmeyen erkektir.
herhangi bir iç anadolu yerleşiminde her 10 kişiden en az 8'inin haklı bulacağı adam. niye bu kadar olay oldu anlamadım ben. yeni mi farkettiniz ?
Bu videodaki amınakodumunuun tekkaşlı vitaminsiz feodal Kekoya iyi bakın bakın ki ola ki sokakta görürseniz tam Yanyana gelince çift şeddeli bir orrospu çocuğu diyebilin eğer başını eğip geçerse birşey yok Ola ki kafasını kaldırıp başını çevirirse tacizin feriştahını yapın.
Kürt diye tuturanlar özgecan'a tecavüz edip yakan adam da türk'tü hatta mhp'liydi. Ben bunu şimdi tüm türklere mi mal edeyim?

Sapığın türkü kürdü yok hepsi piçtir. Etnik köken araştırması yapan ergen antroproglar ise sevimli ırkçıklardır. Amına koyum Nobel alana da sapığa da kürt mü türk mü muhabbeti yapıyorsunuz. Hepinizin Babası keşke o gece dışarı boşalsaydı.
"Düzgün giyinenler bacımdır" demiştir, anlaşılan sapığımız sadece mini etek, askılı bady ve Tayt giyen bayanları taciz ediyor, evet hanımlar umarım tacize uğramamak için ne yapmanız gerektiği hakkında bir fikir sahibi olmuşsunuzdur.
erkek-kadın kendine sahip çıkmasını bilmeli.
şimdi bu adam yüzünden kürtleri leşetirmek de doğru olmaz .
tecavüzcünün dini-dili-ırkı olmaz . her yerde her zaman suç olmalıdır .
(bkz: afedersin kürt)