bugün

korkunç tilbe'Nin yazarı. Korkunç tilbe karakteri bir karikatür karakteridir.
palyaçonun götüne parmak attığı için kızmak yersiz. adamın işi o. eserine eleştiriyi geçip cacık diyecek zihniyete parmak atmaktan çok sikmesi onun en büyük hakkı.
stand-up'a ağırlık vermeli. babacım sen boş ver sinema filmini falan, stand-up'dan yürü işte.
iyi bir senaryoda iyi bir rol yapan adam. Ama film yazmak falan bilmiyorum. Şimdi bunları diyoruz diye siz çok mu biliyorsunuz havasına giriyor hep anlatıyor. Ee Cem abi biz gösterilerini alkışlarken iyi filmini eleştirince mi kötü oluyor? Beğenmiyorum yapamıyorsun bence. Evet.
Şu saatlerde film çeken YouTuberlar gibi twitterdan falan izleyici kasmaya çalışan, Girdiği her ortamda saçma sapan şakalar yapmaya çalışan komik olmayan komedyen.
filminin çıkacağını gizlemesi lazım ama o reklamını yapıyor. çok yanlış!
yeni filmi için yapmadığı reklam kalmamıştır. umarız gişede çakılmaz.
Çok itici. Yaşlandıkça daha itici ve sevimsiz oluyor.. komik olmayan bir filmle yine paraları götürecek.
değişti diye kızılan adam. cem yılmaz ilk sahneye çıktığında çocuktu lan. değişmeyen bir şey mi var tabi değişecek.
Esprileri çok öyle her saçma şeyi mizah olara sunmuyor.
görsel
Türkiyeye gelmiş en yetenekli mizahşor insan.
"Cem abin de liseliydi...1987 airport disco galiba * Kazakların kotun içine sokulduğu dönem.."

görsel
Önceden Yalın'la çalışıyordum, rakamlar tatmin etmeyince Tarkan'a geçtim.
esprisini/öküzlüğünü yapmış.
Ulan adam iyide bi yerde yaptigi espriyi 2 gun sonra baska bi yerde yapiyor herkes hahuhauahau funda metalsta yaptigini cmylz yapiyodu adam.
Yahşi batıda bir sahne vardı. Hani bunlar at arabasıyla giderken basılıyorlar ya çetelere donlarına kadar alıyorlar. O sahne muhteşemdi.
ay şu yeni filmi vizyona girip rekor kırsa da hem o rahatlasa hem de biz dediğim komedyen. 1527 yıldır arif216 arif 216 diye diye instagramı eskitti adam ya.

biliyorum saçma bu dediğim, takipten çıkarsam bunlara maruz kalmam. demin itibarı ile takipten de çıkarttım zaten. film başlayınca yine takip ederim. gerçi o zaman da gelen övgüleri filan paylaşır bu kesin ya neyse bi süre kalsın öyle.
görsel
Türkiye'nin en komik insanı. yaptığı işlerin kalitesi de bir hayli yüksektir.

yönetmenliği ise ilk filmlerine nazaran bir hayli gelişmiş olup artık belli bir seviyede hayran kitlesi edinmiştir kendine.
annesi selanikli bir rummuş. ben de diyorum nasıl bu kadar popi olabildi. ünlü camianın çoğu sabetayist olduğu için kendilerinden olanları tutup parlatıyorlar demek ki.
nedense bana sempatik gelmeyen kendisini komedi alanında kanıtlamış olup komedyen olduğu için insanlarım her söylediğine gülmek istemesi sonucu ot dese gülen b*k dese gülen bi hayran kitlesine ulaşmış insanoğlu.
Adam komedyen diye her dediğine gülmenize gerek Yok arkadaşlar . sadece espri yapınca
Evet arkadaşlar, popüler olana sövüp ilgi çekme modası yavaş yavaş bitiyor ona göre davranalim.

Ek:merkezden uyardılar son eleştirileri alalım.
bu adam komedyense ben jack nicholson ım.
görsel