bugün

bir anlık bir düşüncedir. olması durumunda ve akabinde gelişecek olayları, lost & prison breaak'in bir sonraki bölümünü merak edeceğim gibi, deli gibi merak edeceğim olaydır.
(bkz: eve iş getirmek)
burada yazıp bedavaya parmaklarını beynini yoracağına senaryo yazar sözlüğü satın alır. hem kendini ifade edebileceği o kadar alan varken neden burada yazsın ki sen ben yazarız burada anca.
(bkz: we all ezik)*
ilk once kimin beni tanidilar siz kacin yazacagini merak ettigim onerme.
dahası için lütfen tıklayınız;

(bkz: cem yılmaz ın fethullah çı olma ihtimali)
cem yilmaz sözlükte yazar olabilir. olsa ne farkeder?...ben mesela yazdiklarimi baska türlü yazmam eger cem yilmaz sözlükte yazarsa....hükmü her diger yazardan daha fazla olmaz burada onun da...ama digerlerinden daha fazla taninma gibi bir sansi vardir. bundan baska komputer basinda, diger hicbir kimseden daha üstün olmadigi düsüncesindeyim.
-okan* sen kaç beni tanıdılar!
okan bayülgen'in de yazar olma ihtimalinden sonra, zeki müren de bizi görecek mi vakasının başlangıcıdır.
(#7351796) biraz önce başıma bir olay geldi, bunu burada açıklamayacağım ama "o" (dikkat edin; o değil, "o") aramızda.
(bkz: o da koyar)
ihtimal dahilindedir. fakat yazsa ne olur yazmasa ne olur. sanıyor musun ki yazdığı şeyler 1500 şuk alacak on kaplan gücünde yazıları ile kitleleri peşinden koşturacak. kimse anlamaz ne olduğunu, hatta iplenmemekten mütevellit çabuk kaçar belki de.
(bkz: hayalperest yazar kitlesi)