bugün

Yahu yalandır, kaçırdılar bunu!amaç öldü süsü vermek. inanmayın.

Ülkenin karışık olmasından istifade edilip kaçırdılar bu kadar basit.
görmeden inanmam dedirten olay.
cesedi kokmaya başlamış olan ve zaten yaşamanın anlamını öğrenince kıydığı canın vijdan azapları ile gerekeni yapmış .
burası türkiye ve bunlarda güçlü bir aile olduğuna göre kaçırmış olma ihtimalleri yüksek.
hazır olaylar varken kimse bu konu üzerine eğilmeyecek, arada kaynayıp gidecektir.
Allah rahmet eylesindir.

2 ailenin de ocağına ateş düşürmüştür.
başına naylon torba geçirerek intihar etmiştir.
bakalım intiharın altında neler çıkıcak .
Allahın verdiği canı ,alma yetkisi olduğunu düşünen katil . Bu adam hem başkasının , hem kendinin canına kıymış günahlarına günah katlamıştır .
Belki vicdanını susturmak istemiş , belki de cezaevinin şartlarına dayanamayıp ölmeyi kurtuluş bellemiş asıl cezayı kendini öldürdüğünde çekeceğini atlamış ya da boşvermiş katildir .
yedik evet.
numaradır. bu koduğumun ülkesinde hiçbir şeye inanmayacaksın.
içimin yağlarının eridiği an.
metin feyzioğlu'na başsağlığı dileme sebebidir.
kendi etmiş kendi bulmuştur. kafa keseceğine racon kesseydi şimdi belkide 2 gençte hayatta olurdu.
Sevincli bir haberdir. Cok sevindim. Oldurenin ne dileği varsa allah kabul etsin. Cok guzel bir temizlik yapmis. Darisi orospu cocugu apo'nun basina.
Yalan haber. Hani görüntü, kanıt.
iliklerine kadar doğru haberdir.

öncelikle bu cins haberlere inanmayan tipleri daha az hollywood filmi izlemeye davet ediyorum.

dublor bulacak, getirecek hapishaneye hücreye sokacak, sonra boğacak, sonrada gerçek cemi çıkaracak he? savcılar polisler gardiyanlar da uyuyo zaten dimi?

üstüne bir de şunu demezler mi? "bu kadar çok kişinin inanmaması ülkede adalet sisteminin ne kadar yerlebir olduğunu gösterir" lan bsg! inanmayan da sen ve senin gibi chp li tipler zaten sizi sallayan mı kaldı lan şu koca ülkede?

sen önce pkk lıları kurtarmak için kobaneye girelim diyen kemalin hesabını verde sonra konuş, dürüst adamdı değil mi bu kemal ? bir an bile inanmamıştık bu masala artık siz kendi çapınızda takılırsınız.
ölüsü görülmeden inanılması oldukça güç olan şaibeli haber.
aile zengin nasılsa, oğlunu ülke dışına kaçırma gücünü kullanıp bu olayı tamamen unutturmayı düşünmüş olabilirler.

o cesedin fotografı görülecek, başka yolu yok.
(bkz: caps or it didn t happen)
inandırıcı değil. ancak doğru ise de kızın babası tarafından yapılmış olabilecek bir hadise.
üzüldüm ben şahsen.
ne diyelim allah rahmet eylesin öte tarafta.
ışid piyasaya çıktı kendi havası söndü diye bunalıma girmiş olabilir.

Eyy cem..! Unutma, senden büyük allah var.
O daha yaşıyo muydu? Sorusunu akla getirdi. Hak mı yerini buldu bilemem ama 48 saatte 33 insan öldü memlekette bu kadar konuşulmadı. Yanlış zamanda ölüyorlar denge bozuluyor.
pek çok insan gibi benimde kafamda soru işareti bırakan haber. acaba gerçek mi? belki kaçırdılar , bi başkasının cenazesini verdiler. yani asla olmayacak bişey değil para bu adamlarda herşeyi yaparlar bunlar. benimle aynı düşüncede çok insan vardır eminim.
intiharının fazla ilgi çekmemesi için bu zamanda intihar etmiştir.
gerçekse mantıklı bir iş yapmış insandır.
(bkz: yersen)