bugün

hem laptop hem masaüstü bilgisayarımın markası. en sevdiğim çizgifilmlerden birisi.
elimde 13 yıllık bi notebooku bulunan firma.
evet hala çalışıyor.
Duvardan geçebilen ama bacaya sıkışan sevimli hayalet.
Bunun Orta halli bir kullanıcısı hiç yok mu? öven çok övüyor; yeren, yerin dibine sokuyor.
casper kaliteden daha çok hafiflik ve tasarıma bakıyor ama bana kalırsa dizüstü bilgisayarın dış kasası sağlamsa kalitelidir. fanları kontrol edilmeli ve mümkünse kullanıcı yorumlarına bakılmalı. sağlam bilgisayarları çok var ama bunun yanın da kötü bilgisayarları da var. Genel kitleye hitap ettiği için her sınıftan pc üretimi mevcut o yüzden sağlıklı bir yorum alamazsınız. Ekonomi sınıfından alacaksanız acer pc ler fena değil.
Cep telefonu için yaptığı reklam fazlasıyla rahatsız edici olan marka.

Vay efendim hanım kızım sekiz çekirdekten bir şey anlamıyor da örneği erkeğin baklavalarından verince ağzı kulaklarına varıyor.

Yahu evvela sen kadınına saygı duymuyorsun ki! Dünyanın en güzel telefonunu tasarlasan ne? Satış rekorları kırsan ne?

O telefonlar elinizde patlasın emi? !
bir zamanların hayalet kahramanıdır.
sevimli hayalet. ve yanlış bilmiyorsam bir Türk şirketinin PC markası.
Laptop'larını almayın, aldırtmayın markası.

Kalitesinden bahsetmek istemiyorum bile. Bahsedeceğim farklı bir nokta var.

Bu adamlardan bilgisayar alırsınız. Yıllar geçer, windows sürümünü değiştirmek istersiniz. Kurarsınız yeni windows'unuzu, driver'lar falan derken ekran kartına gelir sıra. Her şey bittikten sonra reboot atarsınız ve karşınıza siyah ekran çıkar. Olur dersiniz, araştırırsınız ve olayın bios ile ilgili olduğunu görürsünüz. Bios'u güncelleyeyim lan dersiniz ama sitesinde bios driver'ı yoktur. Sırf teknik servise yollayın diye bios koymamıştır. Size de sadece küfretmek kalır geriye.

Kendisi son derece pişmanlıktır.
görsel
Benim diger karamanim. Iyimser sevimli arayip da ve gormek isteyip de bualamdigim cocukluk kahramanim.
vestel arçelik ve beko'dan farkı olmayan en az onlar kadar kötü tipik türk malı.
Reklamlarda en iyi markaymis gibi gozuken aslinda narin ve zayif kotu urunleri olan marka asla tercih etmeyin .
hayalet olan bir karakterdir. salak ve saftır lakin sevimlidir.
2009 da i7 işlemci olan bir modelini aldığım günümüzde 2016 autacad ı kaldırmayan bilgisayar markası. ya ben çok şey bekliyorum yada marka dandik.
sevimli hayalet.
sanıldığının tersine Türk kökenli ve oluşumlu bir markadır.

bence yazıldığı gibi okunur, onu da belirtmek isterim.
Ölü bir çocuğun arkadaş edinme çabasını olduğunu duyunca saçma bi şekilde duygulandıran sevimli hayalet.
Laptopları normal olan marka, kötü değil kesinlikle, 3 yıldır cayır cayır çalışıyor gık demeden, tabi çok da yüklenmemek lazım.
Sen bilgisayar üret ulan, telefon pazarına boktan telefonlarınla girme.
15 temmuz demokrasi ve milli irade hayaleti.
bu markanın telefonları bana çok çekici geliyor hiç kullanmadım ama güzelmiş gibi geliyor.

bir hayalet sevimlisinden.
pc'leri de, telefonları da vasat olan marka.

iphone , lg ve samsung tüm telefon dünyasını domine ederken hangi cürret ve cesaretle telefon çıkarıp masraf etmektedirler anlaşılmamaktadır.
The friendship ghost.
casper kadar görünmez, casper kadar yok sayılan tek varlık alter egomdur.