bugün

çok sevdiğim ve bozulan eski telefonumun markası. * telefonum bozulduğu zaman casper'ın piyasada telefonu olmadığı için şuan mecburen samsung kullanıyorum. ancak bu da bozulursa tekrar casper telefon almayı düşünüyorum.
geçmişte nirvana şimdi ise excalibur serisini kullandığım marka. oyunlardaki yol arkadaşım oldu artık *
casper'ın yeni modeli VIA A40 nasıldır sizce, çok hoşuma gitti ya telefon, hiç aklımda yoktu telefon almak aslında ama nasıl olduysa ön siparişi vermiş bulundum * bi gelsin bakalım yine kullandıktan sonra. Tecrübelerimi buradan yazarım detaylı bir şeklide.
Kendisini iki kişi seslendiriyor
Biri Yasemin Şişli
Diğeri ise Fatih Özkul.
anakartlarını ve kasasını hoin şing, tang tung etiketli saçma sapan firmalardan temin edip üzerine lazerle casper logosunu kazıyan vasat ötesi firma.

gpuları yüksek sıcaklık değerleri altında kısa sürede reballing arızası verir, ve lehimi eriyen, soketle teması kesilen pinler yüzünden ya görüntü hiç gelmez, ya da monitörü taradığını ve piksel piksel işlediğini dahi bilmediğiniz pinlerin yokluğunda garip desenler sizi karşılar.

en kötüsü de voltaj regülatör modüllerinin yüksek watt, dolayısıyla yüksek sıcaklık değerlerinde kızarıp eriyen smd direnç, kapasitörlerle havaya uçup kül olması.
Gaming modellerinden 2. laptopumu aldığım marka ''excalibur'' 2. sini aldığıma göre demekki ilkinden de memnun kalmışım demektir tavsiye ederim özellikle yeni çıkan g911 serisini.
sevimli gudubet.