bugün

inşallah sahibine bağışlıyordur yüce yaradan...
Geceleri kitapların arasında heba olup gitmesin yavrucak.
Kadın kadın. Bi yemek yenir.
Bi bu bi Sıla bı de barbara. Evet manken olan.
böyle kediye can kurban ya, gelsin benim koynumda uyusun böyle kedi kendim uyumam onun uyumasını izlerim saatlerce.
Hastasıyım.
güzeller güzeli sunucu. geçenlerde kendisiyle fotoğraf çekilme imkanı bulmuştum. gerçekten herkesle birebir ilgilenen sempatik birisi. güzelliğinden midir nedir bir soğukkanlı duruşu var ama kendisi çok cana yakın. eğer buraları okuyorsa ona şunu söylemek istiyorum gel kaçırayım seni dünya güzeli, mutlu mutlu yaşarız.
görsel
bir bakış baktın...
görsel
Muhafazakar bir hayat tarzına sahip olmamasına rağmen - miş gibi yapıp gemisini yürüten kaptan. Proflar da bununla kitap yazıyorlar ayağına corbalarina bakıyorlar.
öteki gündemisimli programın sunucusu. ağırlıkla programı olmak üzere kendisini de başarılı bulmaktayım.
kalbimin sahibi. ne sevimli şapşik. görsel
dünyayı yöneten gizli güçler falan filan gibi saçma sapan programlar yapmak yerine adam gibi bilimsel şeylerle uğraşırsa daha iyi olur. dost tavsiyesi.
iyi niyetinden şüphem yok ama 2 tane kitabım var diye dolaşması çok komik.
toplumca başarıyı kabul etmeyip gömme gibi bir lüksümüz var neymiş efendim "maden mühendisliği okumuş televizyonda ne işi varmış gitsin radyo televizyon okusun" falan filan arkadaşım zaten radyo televizyon okuyanlarında radyo televizyon bölümüyle alakası yok.Eğer insanları ekran başına kitleyip program çeviriyorsan başırılısındır illa saçma diploma kağıt parçasına gerek yok.
çok tatliş. yanaklarını mıncıklayasım geliyor.
Mehmet okuyan'a çok aşık bakıyor.
bu gece saçları çok güzel olmuş dev bir kedi.

https://www.instagram.com/p/BVfm9TShdrx/
YouTube kanalı vardır.
çomardır.
Guzel hos bir bayandir sansim olmadigi icin uzucudur oysa ne de cok ortak noktamiz var. Ah bir bilsen...
Tengri affetsin iğrendiğim kadındır kendisi. Konuk ettiği hocasımsıların hepsi yeşil camia mensubudur.

En son ahmet taşağıl ile yaptığı programı izledim, sentezci olmayan adamı sentez yapması için zorladı resmen. Kendisine üzülüyor ve acıyorum, -iğreniyorum.

Karşısında ahmet taşağıl gibi büyük bir tarihçi varken kendisinin yeşil camia mensubu bir zatla yazdığı berbat kitabı gösterip durdu programda.
Güzel değildir. Lakin şu videoda

http://www.youtube.com/watch?v=-MEpg3M7lIo

Kendisine aşık olunmuştur. Artık şaşırmasındar mıdır nedir bilinmez ama gözüme bir farklı geldin be Cansu'm...
Evlen benimle. Evimin hanımı , çocuklarımın anası ol.
Türkiye'nin en güzel hocaaam diyen hatunu. insanın okuduğu okula hoca olası geliyor.
bu kadın için 166 entry ? ilginç. al bu da 167 oldu. ama kadın için yorumum yok.
Bunu adam yerine koyan, böyle önünü açan, o akademisyenlere acıyorum. ilim bilim bu kadar basit kazanılmıyor. Ağzını gere gere konuşan bir bayanla oturup birde kitap yazıyorsunuz. Çok ciddi hocalar var bunların arasında. Onlara hiç yakıştıramıyorum. ilber ortaylı gibi. Talha uğurluel. Ramazan kağan kurtoğlu gibi...