bugün

görsel

görselde verelim bari taş hatundur kendileri.
makyaj güzeli sunucu.
Habertürk spikeri..
maden mühendisliği okuyup şuan spikerlik mesleğini yapmaktadır. makına mühendisliği okusaymış bakan falan olurmuş.
allahım allahım, bi insan tv ye anca bu kadar yakışır. o ses tonu, o dudak oynatmalar, o bakışlar; tü tü tü maşallah.
bu dinsiz halimde imana getirecek nerdeyse.
çok güzel, çok zarif ve doğal. çok sevdim ben bu ablayı. tek kötü yanı haber izlerken kendisine konsantre olmaktan haberlere dikkat edemiyorsunuz.
kendisini tv de daha çok görmek isteriz. mesela o da simge abla gibi sabah programı yapsın, tartışma filan sunsun.
kendisinin sessiz ve hareket ediyor versiyonunu ekran koruyucu yapmayı düşünüyorum. o dursun öylece, biz izleyelim.
yani hayran oldum ben ya. anlatamıyorum...
eğer burayı okuyorsa sevgilerimi iletiyorum kendisine.
ayrıca pelin çift, senin pabucunu dama atıyorum. ehe.
sırf kendisi için habertürk ü izliyorum. aşık oldum resmen.
kendisini ceyda karan'a çok benzettiğim kişi.
Güzeldir.
an itibariyle habertürkte bilgisiyle yardıran hatun kişi.
beni aşırı derecede şaşırtmıştır.hayran oldum lan kıza.
dersine çok iyi çalışmıştır.
öteki gündem'in pelin çift'ten sonraki yeni sunucusu. her ne kadar bir pelin çift olmasa da programı sıkıcı geçmiyor.
ilk iki isim kuzenlerimdir.
şu an dinle ilgili konuşuyor. dinsiz olsam bu kadın bana dini anlatsa camiden çıkmam amk. böyle bir güzellik yok.
habertürk'ün insanı haberden ve hayattan soğutan spikerlerinden biri. bu hanım gibi bir kaç tane daha var ilginç konuşma stiline sahip spiker, o yüzden merak ediyorum bu bir kanal politikası mı diye. dişleri sıkması mı dersin, ilginç bakışları mı dersin.. vel hasıl sinir bozucu spiker olur kendileri.
Canlı yayında kitap sözü veren ve geçte olsa bana kitabı yollayan tatlı,güzel,asil ve aşık olduğum sunucu.
çok tatlı maşallah, bu gece programını izledim konuğu canan karatay'dı. gerçekten ekrana yakışan güzel, naif tatlı bir sunucu. 1989 doğumluymuş eğer sevgilisi falan yoksa kendisiyle iyi bir çift olabiliriz.
Çok güzel bir yüzü var, burnu, gözleri ve ağzı uyum içinde. Dudaklar hasta eder. Ayrıca açık saç at kuyruğuna göre daha çok yakışıyor kendisine.

Pelin çift denen kuru arkadaşa da taşlıkta On basar, kimse kusura bakmasın.
Çok masum ve tatlı bakışları olan televizyoncu. Yüzünü mıncırasım geliyor ekrana baktıkça.
Bugün yaptığı programın tekrarını izledim ama sanki "ne yapsak tutar" izlenimi yarattı bende. Ekşi'deki oğlanların çoğuda yazmış.
Kendisine acidigim program sunucusu, spiker. Kendisi gayet guzel alimli ve oldukca da zeki. Fakat karsisina israrla geri zekalilar cikariliyor. Yazik lan kadina.
Sarışınlığın çok yakıştığı bir kadın. Hem güzelliği hem tatlılığı bünyesinde buluşturan nadir kadınlardan.
ben bu isimden 7 çocuğa isim koyarım be, hemde unisex.
ayşen grudanın gençlik halinin 2015 versiyonu olan spiker.
taş demişsin kardeş kusura bakma ama bu bildiğin kaya.
Makyaj güzeli, selanik göçmeni spiker.
gözleri ve dudakları ömre bedel spiker. aşırı derecede tatlı bir şey.