bugün

gözümde call of duty nin uzun süre oynanabilecek son oyunudur. ve bu trend büyük ihtimal bu şekilde devam edecek. hayır anlamıyorum mw3 oynayan birisi neden oynar mw2'den çokta bir farkı yok . promod yok mod tools yok. duy sesimizi activision.
call of duty serisinin günümüz zamanlara yakın yaptığı ilk ve efsane oyunu. herkes anlatmış pripyat'taki sahneleri, ama sadece onlarla sınırlı değil ki oyun. her saniyesi oscarlık film gibi yazılan çekilen çizilen bir senaryo ve başyapıt niteliğini taşıdığı su götürmez bir gerçektir.
zannımca mw2'den iyi değildir. mw2'nin special ops'ları bambaşkaydı, estate takedown bölümü özellikle.
Oyun koleksiyonculuğu yapan biri olarak gidip 2 tane orjinali almış olduğum oyundur birini arkadaşıma doğum günüde vermiştim.
Call of duty serisinin efsanevi son oyunu . Bu seri infinityward ekibinin dağılmasıyla tamamen tarihe gömülmüştür kanaatimce
--spoiler--
son bölümünün son 5 dakikasında üzüntüden ve sinirden elimin ayagımın dolandıgı süper oyun. sgt.kamarov piçi her zamanki gibi geç kaldı ve gaz öldü. price'dan daha delikanlı bir karakterdi bana göre.
--spoiler--

asla sıkılmayacagınız oyun. beklenmedik gidişatıyla asla klişeliğe yer vermez.
çok kısa olan oyun. 2 günde bitti ya la. gersel efektler, grafikler hepsi şahane de, düşman askerlerinin çoğu aynı lan. 4-5 tip var sadece öldür öldür bitmiyor hep aynı adamlar. sonu da oldukça dramatiktir.
cod serisi için dönüm noktası ve efsanedir .
(bkz: iz bırakanlar unutulmaz)
senelerdir cilalanıp cilalanıp satılan oyun. adamlar zamanında ne oyun yapmış ama.

bunu yapan ekip dağılmasaydı; bu ismin sahibi şirket bu kadar paragöz olmasa; o adamlara kafa yordursa bu oyunun geleceği noktayı tahmin bile edemiyorum.

ama böyle birşey olmadığı için sizi buraya alalım:

(bkz: battlefield 3)
tadı damakta kalan oyundur. ne olduğunu anlamadan bitiyor. o değil de captain price kurtulsa bari.
zamanın eskitemediklerindendir. Ne zaman internet kafeye arkadaşlarla çoklu oyun oynamaya gitsek o çıkar karşımıza.
6 GB full sürümden kaçıp, 2 GB'lık rip sürümünü kurduktan sonra rahat 4 gb indirme yaptığım oyun. siz siz olun sakın skullptra sürümünü indirmeyin online oynayacaksanız. Yoksa fellik fellik arıyorsun iwd dosyalarını.
kendisi ile ilgili pek tecrübe sahibi değilim ama cod serisinin en kaliteli oyunu bu sanırım.
Mukemmel bir oyun ama sonrasonda cikan oyunlarin muhtesemligi sebebiyle su an pek de goz onunde olmayan oyundur.
cod serisinin en iyi oyunu mükemmel bir oyun ama biraz geri planda kalmış.
gameranger'da bol bol hack yapan salaklar yüzünden insanı kendinden soğutan efsane oyun. yahu ne anlıyorsunuz hack yapıp otomatik adam öldürünce? adam 1 km uzağımda beni duvarlar arkasından vuruyor. bir de "zaaaaaa xd" yazıyor gerizekalı. hayır gel teke tek, beyninin pekmezini akıtayım. bak yine sinirlendim.
gercekten top class bir oyun. modern warfare serisinin en karışık ve her şeyin belli oldugu ilk oyun.
bilgisayarim eski oldugundan mw1 mw2 oynuyorum ama mw1 v1.7 yaptim ve pezbots yaptim pc si eski olana tavsiyem pezbots yap botlarla multi oynasin .
hala işletip sistemi olarak xp kullanan bir fakir olduğum için oynayamadığım oyun.
Hikayesi inanılmaz iyi , grafikler zamanında süperdi şimdi bile idare eder. Anlatılmaz oynanır bu oyun. " şaheser"
multisinde ak47 deagle/usp flash bandoiler double tap steady aim/martydom aldigim oyundur. v1.7 yapip pezbots kurup cs gibi oynayabilirsiniz.
multiplayer ve konu bakımından cod mw serisinin en iyi oyunudur.
sniper bölümü tüm serideki en iyi bölümdür.
başlığı görmemle özlediğim ve şimdi gidip indireceğim oyun.
call of duty serisinin ikinci dünya savaşı konusundan kurtulup, yeni dünyaya açıldıgı ve soğuk savaşı aldıgı harika savaş oyunu.

cpt.price, soap, gaz gibi babayiğitlerle tanıştıgımız oyun ayrıca.

çernobil'de geçen bir bölümü vardır ki hala akıldadır.