bugün

(#11885023) premium hesabın dahi olsa bu kadar ağlanmaz (bkz: bsg)
hadi yavrum torrente torrente.
girişiyle mhp ve kemalist düşmanlığı yapmaya başlamış yazar . bir sen eksiktin diyor hoş geldin diyoruz .*
mhp'lilerin rezil ve iğrenç kasetleri yüzünden kapatılan download sitelerine ulaşamayan, ve bunun için çok sinirlenen yazardır. mhp'lilerin bir de zeytinyağı gibi üste çıkıp, faturayı hükümete kesmesine sinirlenen kişidir. bu seçimlerde oyunu chp'ye verecektir. mhp'lilerin herkesi eşşek yerine koymasına kızmaktadır. geri verin ulan rapid sitesini demektedir.

zorunlu edit: chp'nin pkk ile yakınlaşması üzerine pkk ya , yani chp ye oy vermekten vazgeçmiştir. oy kararım henüz belli değil ama rezil mhp, pkk dostu chp ya da ampülcü akp olmayacağı ortadadır.
kapatılan download sitelerinin faturasını mhp'ye kesip, bunun üzerine mhp aleyhinde yerli yersiz entryler giren yazardır kendileri.

(bkz: aferin çok iyi düşünmüşsün)
ya yeni rapidshare hesabı aldı ve elinde patladı ya da ciddi şekilde sorunları var.
türk milliyetçisi olduğunu iddia edip bu ülkede türk milliyetçiliğini iyi kötü bir yere getiren
partiye sövmekle görevli yazardır.
kendisine şakirt iftirası atan örümcek beyinli yobaz kurtçukları kaale almayan yazardır.
ulan chp diyorum hala şakirt diyor. ulan şeytan diyor bi kurtçuyu al, karbon kağıdı koy, bi de şakirt koy tost yapıp, töbe töbe, neyse ki eline, diline, beline hakim yazardır.
sözlüğün en kindar mhp düşmanlarından.patlak veren kasetlerde kendi görüntülerininde olduğu izlenimi vermektedir.umulur ki bin bozkurtla taksim'den kasımpaşa'ya kadar kovalanmasın.
Saman alevi gibi parlayıp sönecek olan gayri-Türk yazardır. Arap bedevilerini bile övenler sözde milliyetçiler tarafından tepki çekmesi güttüğü MHP, Türklük karşıtı siyasetin başarısız, zekadan uzak, itici olduğunun kanıtıdır. Oğlum sen insanları MHP'den soğutmak istiyorsan Arap bedevilerini övenlere oynayacaksın, tutup da beni veya herhangi Türklüğü herşeyin önüne koyan kişileri kandıracak halin yok.
mhp'yi hiç sevmediğini ve milliyetçelikten haz almadığını tahmin ettiğim yazar.
bu yolda açtığı başlıklar tarafımızdan iplenmemiştir.
(bkz: c e m = cemaatin emriyle mutluyum)
bana toy diyen yazar. Aslansın canım benim. Kıyamam
çok ağır bir troll.
genelleme yapmaktan başka bir boka yaramaz kendileri.
kemo-faşo ortak nick altı saldırı harekatına uğramış yazarlardandır. allah kolaylık versin diyorum.
(bkz: #11900304) sözlükte gördüğüm en kalitesiz ve gereksiz yazardır.seyh bedreddin e buradan özürlerimi yolluyorum.böylesini ben bile tahmin etmiyordum.
(bkz: cezai ehliyeti yok)
sanırım bir tür script ürünü. sürekli chp'ye saldırarak dikkatimi çekti, ama saldırıların hepsinde de iddialarının külliyen yalan ve saptırmadan ibaret olduğu * ve saldırıların hepsinin de 10 yaş altı zekalara hitap ettiği bot gibim ne gibim bişey.
kimlik arayışında olan basit bir organizma. amacı ilgi çekmek. ha bu konuda başarılı ama varolmaktan anladığı buysa çok yazık...
ölü taklidi yapın ses çıkarmayın gider o.
pkklıların ipliğini pazara çıkardığı için ;
chp ve mhp içindeki pkk yandaşlarınca sürekli kötülenen, çamur ve iftira atılan yazardır.
provakatörler ve israil muhipleri c e m'den nefret ederler, bu nefretlerini sözlüğe kusarlar.
ama c e m havlayan köpeklere hoşt bile demez , yanlarından yürür gider, itin ulumasına, köpeğin hırlamasına aldırmaz.
yazılarını genelde kaynak göstererek yazar.
(bkz: aponun chp ye genel başkan olması/#11915392) eski Chpli imiş yazan.
şehitlere kelle diyen tipleri savunup, sözlükte bağımsız kürdistan karşıtı propanga yapan karmaşık bir yazar.

(bkz: demet akalın mix)

cemaatçi evli mutlu
hopa'da olan olaylarda bir emekli ogretmenin nasil insanlari yatistirmaya calistigini gormeden, yine yeniden kendisine birilerinin sunlari yaz emrine itaat ederek bilgi kirliligi yaratan yaratik. insanliktan nasip alamamis bir yaratik.

bu zihniyetin bir cana ne kadar deger verdiginin kaniti. ulkemin utanc kaynagi. sizin gibiler yuzunden bu ulkede yasamaktan utanan milyonlar olustu.

anladiginiz dilden konusalim. allah belanizi versin.

(bkz: terörist öğretmen)
kötü bir yapay zeka denemesi...
(#11950205)verdiği ayar fena değildir.