bugün

fenerbahçe formasıyla gol krallığı yaşamış, asker selamı şeklindeki gol sevinci ile tanınmış eski santrafor, yeni teknik direktör. bu gece fenerbahçe' ye rakip olacak.
Yataktan kaldıramadıkları için maça çıkmayacak olan td. Çıksa da çok uykulu olacaktır.
adı şike davasına karışmış o nasıl olmuş bilmiyorum yani hakkında bir dava var şikeden.
Fetöcülerin göt yanıkları var. Bunların götünde yanık oluşturan adam gibi adamdır.
Eskiye göre cümle kurmayı biraz daha öğrenmiş olan; tsl'in emektar hocası.
penaltı var'da incelenirken çok heyecanlıydı

görsel
An itibariyle ismailden daha üzgün şekilde tvye çıkan fenerli. Ülkemiz şike dosyasından tanır kendisini.
korkuları gerçek oldu gibi bir ifade gibi sanki...
milletin anasına avradına sövüyor da manaj ikinci golü attığında yüzündeki ifade ''şimdi sıçtık'' tadındaydı.

takımı puan alacak hocanın böyle bir ifade takındığını 30 senedir izlediğim bu oyunda ilk defa gördüm.

ayrıca hırvat kalecisiyle ziya'yı neden kestiğini, uğur'a nasıl 90 dakika katlandığını da bi anlatsın dinleyelim mesela. nedir yani?
Fenerbahçe den yine puan alamayacakken hakemin gazabına uğramış hoca.
çok kızgındı maç sonrası. Forvetleri iyi oynamadı sanırım onlara sinirlenmiş olabilir.
gs'lilerin alayını toplasan asker bülent'in 10'da 1'i etmezler. dün bülent uygun maç satacak diyen ibneler bugün suspus oldular.
Hiç ısınamadığım şahıs.
Dün takımı penaltı kullanırken çok üzgün ve endişeliydi. Sanırım anlık şoka girdi ne hissedeceğini bilemedi yoksa çok sevinmiştir kesin bülent uygun u bilmiyor muyuz sanki.
görsel
ühü ühü ühhüüü.
Ahgdhshdjsnd.
2011den hatırladığımız eski top tepici. Fenerden yanlışlıkla puan alınca depresyona girmesiyle tanınır.
hakkında algıcı gözyaşları olduğu tahmin edilen teknik direktör.
ne bekliyorsunuz ki ? adam savunma ağırlıklı oynayıp kontra arıyor, manaj da uğur da etkili koşular yapıp pozisyon arıyor.
ama rakibi sahasında kaybetmeyen galatasaray... üstelik icardi' nin yaka paça indirilmesine penaltısı verilse ilk yarı 3-0 bitecekti belki de.
cidden ne bekliyordunuz ? anlam veremiyorum.
türk futbol tarihinde yılmaz vural ile hakkı yenen büyük taktisyendir.
Bunlar bizi sağlam bafileyecek bakışı.
emre belözoğlu' na ankaragücü fenerbahçe' yi net skorla türkiye kupasından elerken küfreden tarzdaki fanatikler tarafından üstünden algı yapıldığı düşünülen teknik direktör. cidden anlamıyorum, galatasaray' a rakip sahada fark falan mı atmasını bekliyordunuz ? komik geldi. adam elinden geleni yapıyor işte ama rakibi hem lider hem sahasında puan kaybı yok. sahiden beklentiniz ne olabilir ki ?
noopdu lan? mektup yazdırıyordun taraftara?

adama böyle yarım düzine saplar gönderirler işte...

hadi şimdi orta sıraya.

galatasaray s.iker adamı...
Puan alıp üzülen nadir teknik adam.