bugün

öyle bi dizidir ki ne desem boş yani.star tv hala utanmadan arada bi yayınlar.
o derece kalitesizlik ve sinir bozuculuk akar ki böyle nefret ettiğiniz halde arada bi bakarsınız çünkü daha ne kadar kötü olablir diye düşünürsünüz. ama her zman beklentilerin bile üstünde kötü çıkar.
hele o yunus bülbül esprileri.
oof of.
bizim çocukluk zamanımızda televizyon kötüydü keşke radyoyla idare etseydk beeh.
örgülü saçlı, burnunu dakikada 5 kere kıvıran, sıçan kılıklı bir kız, onun ne olduğu belirsiz, birgün arka mahalle güzeli, birgün zengin bir kokana, birgün ingilizce öğretmeni olan, büyü yeteneği 0'ın altında -100 olan annesi ve bir yandan da türkücü mü, köfteci mi belli olmayan, yapışkan bir adamın olduğu akıllara zarar dizi.
(bkz: cedric)
(bkz: kaçak kelebek)
(bkz: audrey)
televizyon tarihinin sayılı gerzek dizilerinden biri. yunus bülbül tiplemesinin * karısının bi' ingilizce öğretmeni tiplemesi var ki...(hıdırr) akıllara zarar...*
gerek ozel efekleri gerek oyuncularinin kalitesiyle gonulerde taht kurmus ilk turk fantastik/komedi dizisi.star bu dizinin degerini bilemedi keske cnbc-e yayinlasada tekrar bir izleyebilsek.hele ki dizideki o ince zeka beni benden alirdi dizide yapilan espirilere ne kadar cok gulerdim buffy mi bucur cadi mi deseler bana ben bucur cadiyi secerim sahsen
daha kimse bu diziden daha aptal bir dizi yapamadi.turunun son ornegiydi birde ordaki yapmaciklik oyuncularinin rol yapamamasi yok mu beni benden alirdi.bunun kadar kotu bir dizi icin (bkz: mahalenin muhtarlari)
bu dizide oynayanlar bir daha hiçbir yapımda görülmemiştir;bunun yanında her karakterin birbirinden berbat kahkaha efektleri bulunmaktadır.aslında bir karışımdır bu dizi,aladdin in sihirli lambasından tatlı cadı ve sabrina ya kadar her dizi ve filmden alıntılar bulmak mümkündür.
çok kötü bir türk dizisidir.izlenmemesi tavsiye edilir
(bkz: yunus bülbül) ün bir hip-hop çı gibi konuşması dikkat çeker
-şehriye hanım yo
dizi tv de 6 saatte bir yayınlanan aptal dizi
en salak, başarısız, yapmacık dizilerden biridir.
(bkz: akıllara zarar diziler)
az evvel zapping yaparken yanlışlıkla denk geldiğim, türkiye'nin gelmiş geçmiş en gerizekalı dizisi olmaya 1 numaradan aday dizi.
televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en berbat yapımıdır.
(bkz: saçmalıkta sınır tanımayan diziler)
şu dönemde star tv'de her sabah* 6:30'da başlayıp 7:00'da sona eren mükemmel yapım.

(bkz: evlerden ırak)
sihirli türk dizilerinin atası sayılan, akıllara zarar dizi.
dünyanın gelmiş geçmiş en saçma dizisini seçseler, en güçlü aday kesinlikle bu dizi olurdu. zaten bir yunus bülbül dizisi olması bunun en büyük kanıtı.
(bkz: keko ile eşeko)
akillara zarar bir diziydi. 0-6 yas zekasindaki yetiskinleri hedefliyordu bu dizi.
gamze gözalan ve yusuf sezgin gibi değerli oyuncuları bile böyle saçmalıklara alet ettikleri dizi. demek para her şeye kâdirmiş.
trash dizi.
insanı şiddete teşvik eden, izleyenlerin adeta bütün dizi oyuncularını boğuveresinin geldiği saçma bir o kadar da sapan olan bir dizidir. asbınızı bozar, sinirinizi getirir, ifrit eder.
bir dönem türkler olarak maruz kaldığımız felaket. neyse ki bitmiştir.
yayın hayatına kaldığı yerden dönmemecesine gittiği bir anda star tarafından yeniden yeniden yayına sokulan, artık bit denilesi dizimsi. şu aralar sesi soluğu çıkmamakta.
zeliş karakteri uzun saclarını örüp, uzaylı gibi 2 kulak şeklinde garip bir biçimde toplardı; hele bir aglayışı vardı ki suratının aldıgı hal kabuslarıma girer ara sıra.
bir de sarışın şişman bi kadının "abbaşımm" diye haykırışı kalmış aklımda. o kadar cok dalga geçtim ki artık kimse benden daha iyi "abbaşımm" diyemez.
senaristinden ışıkçısına, bumcusundan sesçisine, oyuncusundan makyözüne tüm kadrosu sopalanasıca dizidir.
türk sihir,büyü vb. temalı çocuk dizilerinin atası.* *
(bkz: selena)
(bkz: bez bebek)
(bkz: sihirli annem)
bir minik kızın ağzını burnunu oynatarak dünyayı değiştirmesini konu alan dizidir.