bugün

istatistiklere bakınca şoke olduğum, insan bu kadar da oylama yapar mı dediğim yazar.tamam sustum, aman bana da öyle oylama yapmasın evlerden ırak.
sıkıcı ve depresif cuma günümü biraz olsun renklendirmiş, hoşsohbet, güzel insan. kısmet olursa bir gün annemin mantılarından da yedireceğim kendisine. *
büyüse de moderatör olsa dediğim yazar. bekleyişteyiz. ***
(#3883123)

selamları karşılıksız bırakmayan, nazik yazar.
büyümek çok uzun sürüyor ama yaaa...
normal bir büyüme süresi kadar sürer mi ki acaba ??
moderator olmanın zevkini yaşayabilir miyim ki ?? ihtimal ? sanmıyorum ben sanırım ....
(bkz: universite bitince genel mudur olacagini dusunmek)
kendisi de yazarlarımızdan biridir. yeni ögrenmiş oldugum bu bilgiden ve yazmış oldugum bir önceki entry de sanki dalga geciyor modunda oldugum için bunu düzeltmeyi kendisine borc bildigim yazardır. bir an önce büyümesi temenni edilir *
(bkz: #3673698) çok çok haklı bir yazardır. gözümsün.
tarih itibari ile bir yaş daha büyümüş güzel insandır. Çekik gözlerinden öperim.
Sana iyiki doğmuşsun demiyeceğim ama iyiki seni tanımışım.

(bkz: doğum günün kutlu olsun)
sozlugumuzdeki guzel insanlardan biri..
ileride hakikaten moderatör olacağına yürekten inandığım * * araştırmacı bir ruha sahip mizahi kişilik.
neredesin laynnnn dediğim uuser, kac gündür iki kelam etmek nasip olmadı. Özlemimden hasta olasıca şey.
dün olan doğum gününü unutup büyük bir hıyarlık yaptıgım, dostum.

özür dilerim be balım, iyi ki doğdun..
(bkz: tavla)
(bkz: 3 2)
(bkz: marsık)
kafayı arı kovanına sokmaktan beter bir durumu özlemektir. salim başım tatlı aşım deyip keyfinizi tüttürünüz efem.
gece gece kendisini sinirlendirip nedense öyle kendi kendime deli gibi mutlu olduğum yazar kişidir.kızmasın bana kızdırdım gece gece burdan özür dilerim kendisinden de.* ama onunla ilgili bir şey öğrendim. futboldan hoşlanan kızdır.**
Her zamanki gibi doğum gününü unuttuğum, dünya üstündeki kanatsız melektir, çok sevilir...
(bkz: yetkili olmayana kız yok)
BU nasıl gız ya ana avrat sövüyo. değil mod senden gammaz bile olmaz.
23 nisanda gel yavrum.