bugün

bir sözlük yazarı *
ikinici nesil yazardır. hoşgelmiştir.
(bkz: ulu manifesto)
sözlüğe katılmasına sebeb oldugum,sabahları stajda entryler hakkında konuştugum,yüzyıllardan bu yana nicki ''kasap'' olan fakat modaya uyarak nickini deiştiren,kafa adam,birinci nesile yetişememiş yazar...*
Staj sabahlarını futbol muhabbetleriyle cekilebilir hale getiren insan. Mr. Chip lakabını tercih etmesede beyninde chip benzeri bişi oldugunu düşündügümüz ve üzerinde arastırmalarımızın devam ettiği sahsiyet
top gecer adam gecmez mantıgıyla oyun oynayan, ayi gibi faul yapanlara takılan lakap kasap
18 yıl önce tanıdıgım ve bir daha kopamadıgım bi araya geldigimizde her halikarda eglendigimiz özledigim kankam özledim seni bee kanka bi ara geyik yapalım olmuo böle walla o biiiiiiiğğğ 2. nesil sözlük yazarı o eşi bulunmazz bi adam
benim sözlüğe üye olmama vesile olmuş can dostum güzel insan. bu sene de macaristana gidecekmiş hayırlı olsun...
atari salonlarında genelde adı mustafa diye bilinen oyunda level sonlarındaki büyük düşmanlardan biri.elinde iki adet kılıcı bulunmaktadır.arada sıradada götleme diye tabir edilen atlayışlar sergilemektedir.
Mustafa nın ikinci seviyedeki rakibi, ilk göründüğünde bir dinazor doğramaktadır ve esas oyuncu ile geçen diyaloğun sonunda "xxx you" der ve girişir. Kel kafa, göbek ve askılı atlet kombinasyonuna uyar. Ekranın dibine sıkıştırarak döverseniz size karşı da koyamaz ve seri bir şekilde dayak yer.
"fresh meat!" diye bağırıp oyunculara korku salan diablo karakteri. diablo daki hünerlerini bilemeyeceğim ancak fallout 2 de the den in doğusundaki slaver guild e ilk girildiğinde "aaah.. fresh meat." diyen slaver a ilham verdiği kesin.
bugünlerde kalbi bir hayli kırgın yazardır. hep husran hep husran mı olur?*
ing - kasap
hersabah stajlara benimle birlikte en erken gelen kisidir.basarili bir arkadasimizdir.gelecegi parlaktir.bana verilen esantiyonlara ortak olmaktadir.buyuzden yanimdan ayrilmamaktadir.sozluge katilmamda katkisi olmustur.2.nesile yetistigi icin sanslidir.
beni sözlüğe üye olmaya ikna edip kendisi ortalarda görünmeyen yazar kişisi. aynı zamanda kankamdır. * *
pislik insan olma stajında aa yerine n/a alma başarısını gösterip yan dal yapmaya hak kazanmış kişi. soyunma odasında yasadışı satış yaparken tarafımca yakalanmış ve suçunu inkar etmiştir. *
ankaraya gelmiş, gelmek ne kelime efendim resmen teşrif etmiş *, teşrifleriyle beni ve bilimum arkadaşlarını sevindirmiş, lakin hafif durgun ve biraz aşık halleriyle görmektense; canlı, neşeli ve aktif haliyle görmek istediğimiz, uludağ üniversitesinin biricik doktoru,kimilerinin deyimiyle cerrah kişisi ve güzel insan. yine bekleriz efendim * ve *
2002 seal mezunu olduğunu öğrendiğimde acaba tanıdık çıkar mı diye düşündüğüm daha sonra macaristan ve ankara maceralarını okuyunca acaba o mu die dusundugum ve sanırım buldugum 10 numara insan. "birader tarih ingilizce sınawlarında yardım et!" ya geometriyi ayarlarız *
yööar freash meat! diye üzerinize saldırıp 3,5 attıran karakter. Seviyemiz o sıralar düşük olduğu için kaçarız kendisinden, güçlenince gidip döveriz.
(bkz: mad butcher)
(bkz: destruction)

diablo da öldürülmesi dakikalar süren ızbandut gibi bir adamdır.
bir warcraft 3, warcraft 3 the frozen throne ve dota herosudur. kullanımı priestess of the moon ile eşdeğerdir. oynaması bilene çok zevklidir. ama eğer kullanamazsanız tüm takımın hayır dualarını alırsınız ve kendini rot skilli ile öldürmekten ileri gidemeyen hantal, yavaş ve acınası bir hero konumuna düşersiniz. (bkz: malfunction)
(bkz: pudge)
silent hill origins oyunundaki boss lardan biri.
ayni zamanda fiil olarak da kullanilir;

ing. katletmek.

"My brother tried to cut his own hair with school scissors and without a mirror, and he really butchered it badly."
(bkz: radyolog)
(bkz: pepe)