bugün

en az serap eser, ceylan önkol, diren basan ve daha nice isimleri unutulmuş şehit çocukları kadar masum ve yine bir hain saldırı kurbanı bir asker kızıydı.

terör uğruna kurban giden bütün masum çocukların mekanı cennet olsun inşallah...
henüz 17 yaşında, daha hayatının baharında pkk denen orospu çocukları topluluğunun hain saldırısında hayata gözlerini yummuştur. bugüne kadar sadece yemek yapmaya yaradığını sandığı düdüklü tencereye konan bombanın patlaması sonucu melek olan bu yavrucak için ne diyebiliriz ki? sevgilisi olamayacak artık. dalından kopartıp bir meyvenin tadına bakamayacak. yağmurda ıslanmak, sevdiği bir şarkıda hayal kurmak gibi duyguları yaşayamayacak. öpüşemeyecek bir daha. anne olamayacak yahu anne. çocuğu ile gururlanamayacak; tıpkı kendi ailesi gibi.

baba olacağımın haberini alalı daha iki hafta oldu; iki haftadır her çocuğa biraz daha farklı bakıyorum, yolda yürüyen bir ufaklık görünce "aman düşmese, aman bi'yeri acımasa" diyorum hep; hayattaki en büyük korkumdur zira henüz doğmamış çocuğuma birşey olması.

böyle bir olay ve böyle bir kayıp sonrası empati yapmak, açılım, ezilen halk, kültürel hak gibi lafları duymak da istemiyorum. sevmiyorum bu şerefsizlerle aynı toplumda nefes aldığımı bilmeyi. bu orospu çocukları ile aynı suyu içtiğimi bilmekten nefret ediyorum. ne tür ciğersiz, nasıl korkak sıçanlarsınız ki savunmasız insanlarla dolu bir otobüse saldırabiliyorsunuz?

bir hesaplaşma günü olacak elbet.
bu düzen yıkılmadığı sürece kanı yerde kalacak ve ismi unutulup gidecek, hayalleri ve umutları kendisiyle birlikte kara toprağa girecek olan katledilmiş genç insanımızdır.

katlini kendi zavallı beyinlerindeki faşist çukurları doldurmak için kullanan vampirlerin ise kıyamete kadar bu kızcağzın ruhuna azap etmesinden korkarım.

faşizm döktüğü kanda boğulsun. bu kızı diğerleri gibi ne pkk ne de terör öldürüdü bu kızın ve sınır boylarında can veren binlerce gencin katili bu faşist kapitalist düzendir.
hesaplaşma günü geldiğinde kanını dava edeceğim gencecik bir fidan daha. az kaldı hem pekakanın hem akepenin gırtlağını sıkmaya.
kelimelerin cümlelerin anlamsız kaldığı zamansız göç. her ölüm gibi zamansız. kim ağlayacak onun için kim saracak ailesinin yaralarını. gazzedeki çocuklar için ağlamaya , ailelerin yaralarını sarmaya , yardım gemileri göndermeye devam edelim. peki bizim çocuklarımıza kim yardım edecek? kim ağlayacak onlar için? şehit olan binlerce insanımıza kim üzülecek?
hala ne yazık ki bir polis aracının kazayla çarptığı bir kızla, terör eyleminde ölmesine rağmen karşılaştırılan masum kız. bu olayda tek bir amaç vardı, o araçtan mümkün olduğu kadar çok ölü çıkmasıydı. teröristler gene açıklama yayınlayacak suçlu tsk'dır askeri yerlerde sivil bulundurmakla diye. ulan orası istanbul, senin o savunduğun kürdistanında açlıktan ölmemek için koştuğunuz yer.
bu genç kız da unutulur. diğer tüm ölen insanlarımız gibi. hepsi unutulur, unutulmadı mı? hepsinin hayalleri vardı, daha belki bir tanesini bile gerçekleştiremeden gittiler bu dünyadan. aralarına bir tanesi daha katıldı. sırada ki belki ben olacağım belki de sen. şehit olacağız ama unutulacağız. evimize türk bayrağı asacağız ama türkiye'yi temsil eden tbmm'de pkk terörüne destek veren insanlar olacak. benim vergimle silah alıp beni öldürecekler belki de. belki de seni öldürecekler babanın maaşından kesilen vergiyle aldıkları silahla. sözlükte, facebook'da vatan kurtarmaya çalışmaktansa belki ölerek en iyisini yapıyor olacağız ama bu halkın gözünü açmak için sanırım binlercemizin ölmesi gerekir.
(bkz: serap eser/#6707036)

of ulan ooof..
akp'nin pkk açılımının son kurbanıdır.
terörün son kurbanıdır.

ve recep bey kürüsüden yine ne pkk'ya ne de bu teröre adam gibi laf etmiştir.
yine medya suçlu olmuştur, yine muhalefet suçlu olmuştur.
hatta utanmasa buse'nin ne işi var orada bile derdi.

diyecek söz yok.
şehit olan gencecik bir kız idi.
ve birilerinin sırf oy için, koltuk için başlattığı açılımda, terörün sırtının sıvazlanması yüzüne şehit düşen yürekli insadır.
(bkz: pınar akdağ)
genç yaşta şehitlik mertebesine ulaşan güzel kız.
cenaze töreninde kameralara konuşan küçük kız kardeşi gördüğü rüyayı anlatır.
+ rüyamda ablamı gördüm. bana dedi ki, sakın benim için ağlamayın. ben hep sizin kalbinizde olacağım.
ve gözlerimden yaşların sel olup aktığı an... (bkz: kahrolsun pkk) (bkz: kahrolsun terör)
6 yaşındaki kardeşi sude sarıyağ'ın asker selamıyla ebediyete uğurlanan terör kurbanı[http://www.gazeteport.com...udio_images/gp_712411.jpg]
mekanı cennet olsun.
lanet terörün sivil kurbanı asker kızı buse.
şehit.
geride kalan haftasonu onu geleceğe bağlayan giremediği bir sınav ve hayalleri,evet koca bir hayat.
22 haziranda 5 askerle beraber hayatını kaybetmişti. şehit olmuştu.

şimdi o askerlerin ailelerine 57 bin lira para ödeniyor.
hasar gören otobüse 91 bin lira para ödeniyor.
buse için ise; 19 bin lira para ödeniyor.

basketbollculara 1.5 milyon veren rte, kellelerin ailelerine otobüs parası kadar para bile vermiyor.
şehit aileleri için pozitif ayrımcılık nerede?
daha dün şehit olmuş AKPli ve PKKLılarca bugün unutturulmaya çalışılan şehit kardeş.

aynısı unutturulmaya çalışılan abim, kardeşim, memleketlim ahmet altunoğlu için de geçerli.

(bkz: ahmet altunoğlu/#10907846)
http://webtv.sabah.com.tr...barzani-ile-turku-soyledi

Bu görüntülere rağmen, ne onu ne de onun ardından ağlayan küçük kardeşi Sude'yi unutmayacağımız Şehit KArdeşimiz.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/18388907.asp bu arsızlıklara ve şerefsizliklere rağmen ne onu ne de onun ardından ağlayan küçük kardeşi sude sarıyağ'ı unutmayacağımız şehit kardeşimizdir.
serap eser'le beraber Türk Milletinin yüreğine Kürtçülerin bir başka düşürdüğü ateştir Buse. Kaçakçılar, sınır ticaretçisi olup günlerce medyadan kaybolmazken, Dersim'deki eşkıyalar kahraman ilan edilirken, Suriye'deki amerikan işbirlikçilerinin kalkışması bile ondan daha değerliyken medyanın ve hükümetin gözünde, bir başkaları sadece filistin, diğerleri, sadece halepçe diye ağlarken Buseler, Seraplar ise Türk Milletinin yegane evlatları tarafından sessiz sedasız da olsa hatırlanmaktadır. Lakin kimse şüphe etmesin ki bu sessiz sedasızlık Türk Milleti lehine sonuçsuzluk manasında.
katilleri serbest bırakılmış yavrucak. allah rahmetinden ayırmasın.
ULKEDEKI INSAN HAKLARI DERNEKLERI BOYLE INSANLARIN HAKKINI ARAMAZ.
17 yaşında istanbulda dersaneye giderken pkk tarafından koyulan bombayla yaşamını yitirmiş türk kızı. kalbinden 3 çivi çıkartılmıştı. cenazesine aynı serap eser gibi onbinler katılmamıştır. cenazesi canlı yayınlanmamıştır.

(bkz: unutturmayacağız)
Unutturulmayacak kızımızdır, 17 yaşında kaldı!
unutulmaması gereken bir yavrumuzdu. mit'in öldürdüğü serap eser başlığını iki de bir hortlatan zihniyet bu ismi unutmuştur.

açılımcı akp'nin zaten hiç umrunda değil! çocukları yaşatmaktan anlamadıkları ortada.
Sude'nin ardından ağlamaya devam ettiği koskoca 5 yıl geçmiştir. Sude Sarıyağ kocaman bir kız olmuştur artık ve TVlerde gördüğü şehit haberleriyle hergün ablasını tekrar hatırlamaktadır ve onlar için de ağlamaktadır.

Bu arada hükümet, Buse'nin katilleriyle masaya oturmuş, sonra o katilleri Türk askerinin üzerine iktidar oyunları için salmış, Türk askerlerinin elini kolunu bağlamış ve Cuma hutbelerinde bile hala ve hala Türk Milletinin reflekslerini PKKlıların lehine uyuşturmak için uğraşmaktadır.

Unutursak, unuttuğumuz an Allah bizi cehenneminin en derin yerine alsın, bütün atalar bizim aleyhimize tanıklık etsin, bizi lanetlesin. Öcünü almazsak bu dünyada da öte dünyada da rahat görmeyelim.
Sanıyorlar ki 17 yaşındayken PKKlılar tarafından öldürülen Buse Sarıyağ'ı ve onun ardından gözyaşı döken 5 yaşındaki kardeşi Sude Sarıyağ'ı ve o göz yaşlarına neden olan gerçek failleri unuttuk....

Sanıyorlar ki o failler sırça köşklerinde, saraylarında ebeddiyen kalacaklar.