bugün

nefret edilesicedir.ne anlıyorsun ondan.çok mu güzel olduğunu sanoyorsun.poh güzelsin.
seksidir.
çok yakışan birini tanıdığım takı.
Uzun tırnaktan sonra iğrendiğim ikinci saçmalık.
Ne anlıyorlar ben anlayamadım bu yaşıma kadar.
Geri kafalılıktan olsa zaar.
Yeni deldirdim bu katagoriye giriyorum sanırım. Ne güzelde ayırmışsınız insanları. Deldiren ve tavsiye vericek olan varsa mesaj atarsa sevinirim.
Geneli alevidir.
Siz beyninizi aksesuar niyetine kullaniyorsunuz biz bir sey diyor muyuz?ne bos beles insanlarsiniz ya.hayat belirleme komisyonu olarak toplanmissiniz yine.universiteyi kazandigimda kullanmaya basladim.10kusur senedir de kullaniyorum.kadina yakisan en guzel aksesuar.
Hızmaya bi alıştı mı bi daha onsuz yapamaz. Hızmasız Resmen eksik hisseder.
Kesinlikle hdpye sempati duyuyordur. Solcudur. Takmamazlık yaparlar ama takarlar. Sevdikleri en az bir rapçi vardır. Kütükleri alakasız bir şehirdir.
Ben. Alevi de değilim. Minik hızma takmayı seviyorum. Isteyen istediği gibi takılabilir. Burnunu bile kendi delen bir kız arkadaşım vardı bir de. Deldirdikten sonra hijyene djkkat etmek çok önemli.
Fazla sorun yaşamazsınız . Burun deliği öyle kocaman bir delige dönüşmüyor seneler sonra . 15 sene olacak. Hizma Kullanmayıp kapanmasını isteyenler de çok oldu ve başardılar. Minik bir iz kaldı. Deldirip pişman olursanız bir kaç ay sonra hizmayi çıkarın olsun bitsin. Boşuna altın, pırlanta hızma da almayın paranıza Yazik. Hepsi düşüp kayboluyor eninde sonunda.