bugün

Su ara futbolcu pesinde kosan, hatta international bir iliski cikarabilir miyim hesabindaki ablamiz. Ablacim sen cok standard alti kalirsin uluslararasi piyasada. Sporcularin cogu senden genc. Top of the top ablalarin pesinden kostugu abiler icin yasin geckin kalirsin. Sen yine yerel yerel takil, instagram'a nasil tasim ama resimleri postala. Lokaldeki benzinci, kuyumcu gibi sonradan olma abilerle duzeyli iliskilerde devam et. Boyunu asan islere girme. Zeka ve fizik o duzeye yetmez.
mikrofonu dana ciğeri sanan kadın.

ne zaman raportaj yapsa kedi gibi yalanıyor. yiyecek sanki. gözler de fel fecir.
çocukların asla sevmeyeceği bir kadın. niye sevsinler ki, dondurma yiyen çocuğun yanına gitse çocuk korkar dondurmamı yalıcak diye. lama gibi dili var kadının. hep dışarda.
türkiye'nin en güzel kadınlarından biridir. ayrıca sunucudur.
genel olarak beğenilmesini anlamıyor ve abartılmış olduğunu düşünüyordum. tamam iyidir güzeldir de o kadar değildir diyordum ki geçenlerde bir iş ile alakalı gittiğim tv8de canlısını görüp gerçekten taş gibi olduğunu kavrayana dek. sesini falan unuttum kadın taş. silikon memeleri bile güzel. diyeceksiniz anlamadın mı canlısını görene dek mal adam evet anlamadım kardeşim.
beyni olmayan kadın. erkeklerin en sevdiği model.
soyuna ihanet etmiş sarışın
Anasının karnında erkekken son anda pipisi içine kaçıp kadın olarak doğmuş ama, saçını uzatıp sarıya boyamasına rağmen özünde tavrı sesi fiziksel yapısı ile dahi erkek çocuğu kalmış kişi.

Buna hallenen erkek bakkalın çırağına da hallenir. Bööğğğğ...
Koca kafa oncelikle. Ayrica sloppy. TR'de is yapar. Turk erkeginin zevk ve estetik anlayis eksikliginden cok ekmek yer.
yaşlandıkça çirkinleşen hatun kişisi.

ruslar gibi.
Sanki allah a şirk koşmuşta taş olmuş bayan kişi.
o koca burnunu estetik yaptırmadıkça, güzelliğine gölge düşürmeye devam ediyo dediğim ünlü.
Kızların çekemediği erkeklerin ağzından su akmasına sebep olan taş gibi hatun.

O kadar iddialıysanız sizi görelim.
bence güzel değil. ne bileyim sarışın ve at gibi olmak güzel olmaya yeter mi hıamına. ayrıca bu kadını canlı görmüş bir iki insan tanıyorum. (bkz: i know a guy who knows a guy) biraz güzel değil gibi dediler bana. öyle yani.
Agzindan su akan magara adamlari icin ideal karsi cins.

Yuksek oranda kezban. Sonrada olmaya calismis ama olduramamis.
Çirkin olmamakla birlikte abartildigi kadar güzel olmayan kadındır.
güzel sanılan kadın. halbuki türkiye'de daha güzelleri de var.
Gunesli bir gunde, uygun ruzgarda alnina cesna ile inis yapilabilir.
Gerek fiziği gerekse yüzü açısından gerçekten güzel bir kadındır. Ama gerek ses tonu gerek tavırları açısından itici bir kadındır. Sonuç olarak gerek tanımamam gerek de tanımak istememem açısından umurumda olmayan kadındır, evet.
ilk adı Kamile'dir.
ilk adının kâmile olduğunu öğrendikten sonra tiksindiğim kadın.

(bkz: ayağı kokan kadın)
Sooo sexy .
solda görünce sonunda soyundu dediğim kadın.
evet platonik takılıyorum.
ne iş olsa yaparım abi lafının kimilerine göre biraz güzel ve ünlü olan hali olan kadındır.
Güzel ve seksi bayan.
(bkz: galiba azıyorum sayın yazarlar)