bugün

badi listeme en son eklediğim nesildaşım. kendisi çok hoş sohbet ve eğlenceli bir yazardır efendim.

edit: aynı zamanda güzel arkadaşları da vardır. tamam ben dayak yemeden kaçayım. *
hayatımın en zorlu günlerinden birinde bana eşlik ederek, inanılmaz destek olmuş yazar. ne diyebilirim, ne kadar teşekkür edebilirim bilmiyorum. tek söyleyebileceğim iyi ki varsın bulimiarexia, güzelim benim.
sözlükteki ilk dostumdur. candır can. çok severim kendisini. gece gece yaptığımız muhabbetler tadından yenmezdir.
kendisi nerededir bilinmiyor. arıyoruz efendim. *
artık poker oynamaması gereken yazardır. seni öldüreceğim bulimiarexiaaa
*
pokerle kafayı bozmuş yazar. makarna canavarı.
dertli nesildaşım. pek beyaz tenli, sevimli biri.*
eths'ın teratologie adlı albümünden güzel bir şarkısıdır da efenim.
akıllı bir sözlük yazarı.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *

ps. kendisi çok akıllıdır.

ps2. karma-nickaltı yorumundan sonra vazgeçtim akıllı yorumumdan.
yıllar önce çıkma teklif ettiğim kankam değilmiş. Sevindim.
artıladım the daysleepers. hadi iyisin.
kendisine browni ısmarlamak istediğim yazar.
muzlu sütü de benden, diyebileceğim yazar.
hoşgörülü bir yazar.
(bkz: @13)
muhabbetine doyulmayan, nickini derste öğrendiğim, ağzının tadını bilen * *, dualarına muhtaç olduğum yetenekli yazar. yaz üstadım yazabildiğin kadar.
poker oynamayı özlemiş yazardır. biri chip yollasa falan hani ?
dilbilgisi sağlam bir yazardır kendileri...
yemekten önce konuşmayın, aman diyim konuşmayın. ben öyle bir hata yaptım, başıma gelmeyen kalmadı. aman diyim dostlar. yemeğini yiyince bir mayışıyor, bir iyilik meleği oluyor ki değmeyin keyfine. öyle bir yazar işte.

şaka tabi bunlar.

saygılar ve hürmetler...
(#13454680)* zor bi çocukluk geçiren, takip edilen yazar.
benden sıkılmış yazar. oysa daha yeni başlamıştık. mahlasını görmüşken yazılarına bir göz atayım dedim; sanırım böyle küçük minik ufak mı ufak tatlı bir dünyası var esraceyda kardeşler havasında. güldüm. ve mutluluklar dilerim kendisine güzel dünyasında *
yanaklarından sıkıca sıkılıp sağa sola sallanması gereken yazar.
sinema salonunda doğduğu rivayet edilir, 3D gözlük olmadan kahvaltı yapmazmış, kevin spacey her rolünde ona inceden gülümsermiş.
hakkında rivayet edilenler bir yana, sinema bilgisi şaşırtıcı derecede geniş, muhabbeti iyi yazardır.
1. yaran inci sözlük ayarları/#11364185
2. bir kadının en masum olduğu an/#11363419
3. tiyatroda sümeyye erdoğan krizi/#11382656
4. başkasının siktiği kadını sahiplenen mal/#11436328
5. sözlük yazarlarının itirafları/#11390988
6. kızlara en çok yakışan şeyler/#11406396
7. kadınların ilişkilere bakışı/#13212682
8. yaran yanlış okumalar/#12052615
9. yaran diyaloglar/#11410435
10. kızların güzelleşmek adına yaptıkları iğrençlikler/#11389948

bunlar en beğenilen entryleri sanırım bunlar bile sizlere bir fikir vermiştir. bunun dışında 1100 civarı bi entry sayısı var karması mavi jojoba tanesi. çok tatlı lan çok şirin. sonra da bana başarısız troll falan demiş. nikaltımda karmamı bilmem neyimi yazmaya çalışmış. bu bile göz yaşartıcı bir cesaret örneği olarak buraya not düşülebilir aslında. kendisine minik şirin güzel harika jojobalı bol taneli yazarlık yaşamında başarılar diliyor, gözlerinden öpüyorum.

ek: gerçekten çok zeki baktım en uzun entrylerine falan aman allahım dedim o derece siz de bakın göreceksiniz. *
çakma hbbia sayesinde bir nick altı giri daha kazanmış yazardır. aferindir.