bugün

buket e bişey olmaz antonyo sen canını sıkma. olan garibana olur. buket her türlü gemisini yürütür.
Kadının alnına yandaş yazmak istiyorum tvde her gördüğümde.. yazı tahtası gibi..
true buket e bişey olmaz demişsin ama bu kadın evli ailesi var bir kariyeri var geleceği var var da var ki yazılı açıklama yaptı. şahsını pek tanımam bilmem lakin orta da gerçekten bir tarafa çekilme ve suçlama olduğu aşikar. doğru ya da yanlış bu kadar üstüne gidilmesi didik didik her taşın altından yorum çıkılması durumun farklı bir boyutunu düşündürüyor. bir algı operasyonu yapıldığını düşünüyorum şahsen yoksa bu kadar gündem olmamalıydı yani veya bu kadar uzun bir süre haber olmamalıydı.
(bkz: yapay)
Arkası çoooook sağlam kadın. Patronu kovamıyor bu karıyı. Düşün işte o derece sağlam arkası.

Hatta ve hatta işten çıkarıldığı gün kendilerine gelen talimatı uygulayıp bunu içeri almayan bütün güvenlik görevlilerini kovdurmuş.

Şeytani hırsın vücut bulmuş halidir kendisi. Düşman başına.
yaptığı saygısızlığın yüzüne vurulmasını kaldıramayan sunucu.

kemal kılıçdaroğlu karşısındaki kahkahasının profesyonel haberciliğe girmemesini geçtim, insanlığa sığmamaktadır.

ee işini layığıyla yapamayan, insanlığı tam oturmamış bir kişinin de kellesinin istenmesi kadar doğal bir şey olamaz.

hayır, zamanında fenasi kerim dediği için de şahsım fatih portakal'ı linç etmişti, çünkü o hareket de profesyonellere yakışmayacak bir hareketti ve kendi yaptığı hatanın suçunu başkalarına atmaya çalışması doğru değildi, o zaman da o kişiyi yerden yere vurduk.

ancak baktığımız zaman fatih portakal'ın yaptığı büyük olsa da yalnızca bir gaf olarak nitelendirilebilir, ancak bu kadının yaptığı karşısındaki insanı aşağılamaya çalışmaktı, son derece saygısızca, insanlığa sığmayan bir hareketti.

bu kadar insanın cezasını çekmesini istemesi/beklemesine de kimsenin ağlamaması gerekiyor.

ağlayacaksa bıraksın çalışmayı.
direkt saray soytarısı. habercilikten diil tetikçilikten anlayan kadın.
Her kuşun etinin yenemeyeceğini anlamıştır umarım. Gazetecimsi.
o kadar skandal habere rağmen reytingleri iyi giden sunucudur. Bunun yanı sıra yapılan bir kanal d'de bir cnn'de gördüğümüz bence başarılı haber program sunucusudur kendisi. hakkında çıkan haberler beni çok şaşırtsa da bu ülke de belli bir kesme hitap etmezsen o kesim seni yerle bir eder ki bunun en canlı örneklerini burada ki entrylerde görüyoruz.
kendisini şu sıra sosyal medya da londra da gördüğümüz güzel haber sunucumuzdur. önce ki yazdığım entry'e istinaden bu sefer de hakkında yapılan algı operasyonunu cem küçük anlatmış. oysa ki belli bir durum vardı lakin altından ahmet hakan'ın çıkması enterasan bir durum. gazetecilik mesleğini bu tür haberlerle zedeliyorlar resmen.
kanal d haber başkanı olan buket aydın cnn'de kırk programı sunarken bu kadar popülaritesi ile evliliğini nasıl sürdürebiliyor hayret doğrusu. kadın gazetecilik hayatı ne kadar zor olsa da bu sıralar yine gündemde diyebiliriz kendisi için.
(bkz: mutlu musun buket)
evde oturmuş kendi kendine, o garip kahkahalarını atıyordur.
yok yok gayet duruşunu koruyan bir buket aydın var şu an program sunuyor. bence gayet de neşeli duruyor bir kaç kez güldüğüne tanık oldum açıkcası programda.
kadın niye gündeme düştü yine diye merak ederken açtım izliyorum, sorun yok programa devam. sanki buket seçimi kaybetti gibi aman boş verin. yarın pazartesi sendromu başlar zaten birazdan bizlerde.
hahahaahahahaha? haahahahaha! haahahahahahaahaha....
31 Mart seçimleri öncesinde Kemal Kılıçdaroğlu'nun "istanbul'u alacağız" dediğinde attığı kahkaha ile tekrar gündemde.
muhtemelen kısa bir sürede, aslına dönecek. kendisi zaten laik ama iki üç ekmek gelecek diye yandaş takılıyordu. baktı ki gemi batıyor, zaten yolcusu olmadığı gemiden ilk kaçanlardan olacak. banu el'de de aynı durum yaşanabilir yakın gelecekte.
bir spiker.

ahahahahahahahajahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhahahahahahahahahaha

bugün yine çok formumuzdayız !
kahkahana kurban olduğumunun..

nagehan ile birlikte sizi yemeğe davet ediyorum.

kusturmalı boşnak yok, söz!
bugün de güldürdün bizi buket. istersen gel gülüşlerimize eşlik et!!!
hükümet uçaklarında otura otura hükümetin asla kaybetmeyeceğine inanmış bir kevo.

şimdi anıra anıra gülebilir. *
Güldüren troll.

kendisini Atatürkün nutuk kitabı ile selamlıyor ve teomanın rüzgargülü adlı parçasını hediye ediyorum.
bu akşam da, o cins kahkahalarından bir tanesini bekliyoruz.

ah hah haaaaah haaaaaaaaaaaaaaahhhhhhh.
Erotic hatta sexy.