bugün

namı diğer belalı tavşandır. Black jack oynarken karşısındaki bodur boylu uzun sakallı adama kupa 21 'lisi açarak krize kirmeme sebebiyet veren yaratıktır.
Ihmmm naber cınım ve elindeki havucuyla cocukken havuç yememi saglayan en sevdigim cizgi film karakteri. Anilarim canlandı bak şimdi.
buraların en büyüğü
o bir başka
bugs bunny bugs bunny
çok yaşa

gibi sözleri olan bir adet de tezahüratı vardır ki yarar yıkar.
arkidiş derdi bu tavşan *
görsel
nasıl gidiyor cınım.
ben de hormunlu havuç sanıyordum bunun yediğini.
egosu çok geniş, en sevdiğim yaratık.
buraların en büyüğü o bir başka başka...
bugs bunny bugs bunny çok yaşa...
(bkz: allah çizenden razı olsun)
en sevilen çizgi film karekterlerinden biri. uzan kulakı,beyaz kuyuklu, uyanık ve zeki tavsan.

(bkz: naber ya)
Haydut Sam ile avcı Elmer'in baş belası, sevimli ve zeki çizgi film kahramanı, aykırı tavşan. Elmer, bu ezeli düşmanı hakkındaki düşüncelerini "hayatta en sevmediğim şey bir tavşandır, bir tavşandan daha çok sevmediğim başka bir şey varsa o da iki tavşandır." sözleriyle dile getirmiştir.
hızlı söylendiğinde, "baksana bi" diye anladığımız hede.
bende küçükken çok severdim ama şimdi anladım ki o tavşan top...bütün dalga geçtiği(başta elmer) adamları öpüyo şerefsiz ya...ama çok matrak karakterdir...top mop ama iyi warner bros.un en sıkı kahramanıdır
''buraların en büyüğü o bir başka, bugs bunny bugs bunny çok yaşa'' repliğinin hastası olduğum, hala feysbuk duvarımda duran sözlerin sahibi mütüş tavşan.
(bkz: Naber cınım)