bugün

herkes artık anlaması gereken gerçektir.

şu anda var olan sorunlara tek başına bir chp iktidarı çözüm olacaktır. zira bugüne kadar chp'nin karşı çıkılan tüm fikirlerinin haklı olduğu görülmüş oldu. bilimden, akıldan yana, rekabetçi bir türkiye için chp.

(bkz: cumhuriyet halk partisi)
(bkz: chp gi kim kalkındıracak)

(bkz: ben adam gibi adam göremiyorum)
(bkz: chp nin hdp ye kazandırdığı vekiller sıralı liste)
Bu ülkeyi chp-mhp koalisyonu kalkındırır, ancak öncelikle chp kürtçülük faaliyetlernden uzaklaşmalı, kemalist değil atatürkçü olmalıdır!
ermeni soykırımı'nın yüzüncü yılında istanbul 1. sıra adayı ermeni soykırımı vardır diyen chp mi ? 1930'ların chpsi değiliz diyen genel başkanın partisi mi ? kobane'de pkk ile biraraya gelen chp mi ? belediye seçimleri öncesi cemaatten oy isteyen chp mi ? genel başkanı "ben dersimli kemalim" diyen chp mi ? mustafa sarıgül'ü aday gösteren chp mi?
Chp ile iktidar kelimesi ayni cumlede bile olamaz benim gorusume gore. Hicbir partinin digerinden farki yok. Hepsi siyaset ugruna turlu turlu seyler yapiyor. Kapatin ulan su meclisi madem yonetemiyorsunuz. Nasil is ulan bu. Biz vatani size mi emanet ediyoruz yonetin diye? Atamiz size mi emanet etti bu meclisi yonetemeyin diye? Ne beceriksizsiniz lan siz.

Asker sehit dusuyor, sizin maciniz var sevinmeniz lazim. Sehit çocuğunu alip maca goturmek nedir?

Bu ulkede bir seyler cok cok yanlış, bu ulkeye bir format atmak lazim da nasil olacak bilmiyorum.
sezgin tanrıkulu - adalet bakanı

hüseyin aygün - milli savunma bakanı

ve türevleri şeklinde oluşturacağı bir kabineyle türkiye'yi şahlandıracak(!) partidir.
daha kendi genel başkan yardımcıları bile chp'ye oy vermemişken ülkeyi nasıl kalkındıracakları merak konusudur:

(bkz: murat özçelik)
(bkz: bi siktir git dedirten kemalist zırvası)

chp önce bunu kalkındırsın;(#29231104)
doğrusu, chp ancak beyni olmayanları kandırır olacak iddia.

sizin gibi neslin. dayanamıyorum artık şu gerzekliklerinize ya. yeter amk yeter. azıcık düşün amk, azıcık kullan o beynini ya.
mümkündür kk ve kurmayları son derece demokrat kişiler.

bencede ülke artık chp'ye bir şans vermeli bence bunu çoktan hak etti.
lan neyi hak etti. çıldırtmayın insanı herifler kuru muhalefetten öteye gidemiyorlar. adam işçiye 1500 lira maaş vericem diyor. "nasıl yapacaksınız" diye sorduklarında afedersin ama daşşag geçer gibi "kaçaksarayı yıkacağım" diyor. seçimlere 2-3 gün var adam saraydaki klozetin altın olup olmadığını tartışıyor. atatürk'ün partisi falan diyenler varsa siktir olup gitsinler bidaha cumhuriyet tarihini gözden geçirsinler. tayyip erdoğan budalalığı yapmaktan öteye geçemeyen seçmen kitlesi var. muhalefeti yapan ama yerine hiçbir şey koyamayan pasif muhalefet partisi chp. atatürkçüyüm diye geçinip chpye oy atan insan ikiyüzlülüğün daniskasını yapmaktadır. son sözüm "eğer chp gelecekse akp gitmesin". tehlike daha da büyür. en az akp seçmeni kadar bağnaz olan seçmeniyle ülkeyi atatürk üzerinden soyacak partidir. muhalefet edenlere de vericekleri cevapları duyar gibiyim.."ne yani tayyipgiller geri mi gelsin?" diyecekler.
kesinlikle yalandır. kemal kılıçdaroğlu azılı bir türk ve atatürk düşmanıdır.
Ülkeyi bu bataktan değil chp, cebrail gelse çıkaramaz.
7 haziran sonrası chp gen. bşk. yard. gürsel tekin açıklama yapıyor:"hdp'ye oy vererek demokrasinin kazanmasını sağlayan tüm chp seçmenine teşekkürlerimi sunuyorum."
chpden bi sik olmaz bu kadar net ! pkkyi savunan destekleyen adami beyfendi yerine koyup toz kondurmayan dogru durust muhalefet bile.olmayip kendi partisinde bile ayriliklara yol acan partiden nasil medet umulur ki ah ah cahillerle ugrasmak zor ustad.